اولین مرکز دیتا‌سنتر آموزش غرب کشور با حضور معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش در دبیرستان هوشمند کرمانشاه افتتاح شد. به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه، مجید یزدان‌پناه مدیر کل آموزش و پرورش کرمانشاه در حاشیه افتتاح این مرکز، اظهار کرد: افتتاح این مرکز می‌تواند نقش […]

اولین مرکز دیتا‌سنتر آموزش غرب کشور با حضور معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش در دبیرستان هوشمند کرمانشاه افتتاح شد.
به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه، مجید یزدان‌پناه مدیر کل آموزش و پرورش کرمانشاه در حاشیه افتتاح این مرکز، اظهار کرد: افتتاح این مرکز می‌تواند نقش مهمی در کیفیت بخشی به آموزش‌های مجازی داشته باشد.

یزدان‌پناه با اشاره به موفقیت‌های استان کرمانشاه در حوزه تولید محتوا در دوران کرونا، گفت: استان کرمانشاه جزو اولین استان‌هایی بود که در حوزه تولید محتوا در فضای مجازی ورود کرد.

مدیرکل آموزش و پرورش کرمانشاه ادامه داد: اولین تولید محتوای غرب کشور در مدرسه هوشمند شهر کرمانشاه انجام شد، به نحوی که بلافاصله پس از تعطیلی مدارس به دلیل شیوع بیماری کرونا، این مدرسه با توجه به زیرساخت‌های موجود برای تولید محتوا در حوزه آموزش آنلاین پیشقدم شد.

یزدان‌پناه اشاره‌ای هم به بازدید معاون وزیر آموزش و پرورش از حوزه‌های امتحانات نهایی شهر کرمانشاه داشت و گفت: به اذعان معاون وزیر میزان رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در حوزه‌‌های امتحانی شهر کرمانشاه مطلوب است.

یزدان‌پناه ادامه داد: هم اکنون امتحانات نهایی داوطلبان پایه دوازدهمی و دانش‌آموزان کلاس نهمی استان کرمانشاه در ۱۸۵ حوزه امتحانی برای امتحانات نهایی و ۶۱۲ حوزه برای امتحانات کلاس نهمی در استان در حال برگزاری است و امتحانات به صورت همزمان با سراسر کشور از ۲۷ اردیبهشت به صورت حضوری و با رعایت پروتکل های بهداشتی شروع شده و تا ۲۴ خرداد ادامه خواهد داشت