معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه ضمن دیدار و گفتگو با مدیر کل از بخشهای مختلف اداره کل بازدید به عمل آوردند. به گزارش روابط عمومی پزشکی قانونی استان کرمانشاه، صبح امروز ششم دی ماه ، خوش اقبال معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه با حضور در پزشکی قانونی استان با دکتر سلیم […]

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه ضمن دیدار و گفتگو با مدیر کل از بخشهای مختلف اداره کل بازدید به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی پزشکی قانونی استان کرمانشاه، صبح امروز ششم دی ماه ، خوش اقبال معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه با حضور در پزشکی قانونی استان با دکتر سلیم خانی دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدا دکتر خانی ضمن خیر مقدم ،توضیحاتی در خصوص عملکرد، فعالیتها و روند کار در پزشکی قانونی و همچنین گزارش کاملی از اقدامات صورت گرفته طی چند سال اخیر ارائه نمودند .

در ادامه دکتر خانی به بیان مشکلات و کبودهای اداره کل پرداخت و ضمن تشکر از استاندار و مسئولان استانی بابت حمایت ها و پیگیری ها جهت رفع این مشکلات خواستار مساعدت بیشتر از سوی مسئولان استانی شد.

در پایان خوش اقبال ، ضمن اشاره به سختی کار در پزشکی قانونی ،‌از عملکرد و فعالیتهای مدیریت و کارکنان این اداره کل تقدیر و تشکر نمودند و برای مجموعه پزشکی قانونی استان کرمانشاه در ادامه خدمت آرزوی توفیق نمودند و قول مساعد جهت همکاری و رفع مشکلات موجود را دادند.

پس از این دیدار ، از بخش های مختلف اداره کل بازدید به عمل آمد و از نزدیک مشکلات و کمبودهای بخش های مختلف مورد بررسی قرار گرفت.