شهرام کرمی دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه بااشاره به آغاز فرایند واکسیناسیون کرونا برای گروه های خاص، اظهار کرد: طی یکی دو هفته اخیر که این فرآیند در کشور شروع شده، شاهد انتشار اخباری از تزریق واکسن به افرادی خارج از اولویت بندی ها در برخی از شهرها هستیم. وی تاکید کرد: باتوجه به […]

شهرام کرمی دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه بااشاره به آغاز فرایند واکسیناسیون کرونا برای گروه های خاص، اظهار کرد: طی یکی دو هفته اخیر که این فرآیند در کشور شروع شده، شاهد انتشار اخباری از تزریق واکسن به افرادی خارج از اولویت بندی ها در برخی از شهرها هستیم.

وی تاکید کرد: باتوجه به اینکه فرآیند واکسیناسیون کرونا در کرمانشاه هم آغاز شده، بنابراین باید مسئولان بهداشت و درمان استان اهتمام لازم را داشته باشند تا شاهد وقوع چنین اتفاقاتی نباشیم.

دادستان کرمانشاه تاکید کرد: در این راستا درصورت وقوع چنین اتفاقی در کرمانشاه علاوه بر مدیران متخلفی که جایگاه خود سوء استفاده کرده اند، با مسئولین مرتبط شبکه بهداشت و درمان هم به دلیل کوتاهی در نظارت ها برخورد خواهد شد.

وی اعلام کرد: در هر نوبت تزریق واکسن باید بررسی های دقیقی به عمل آید تا مشخص شود کسانی که واکسن را دریافت کرده اند، آیا اسامی آنها جزو اولویت ها بوده است یا خیر.

کرمی متذکر شد: قطعا دستگاه قضا با مدیرانی که با سوء استفاده از موقعیت و جایگاه خود اقدام به تزریق واکسن کرونا برای خود و یا اطرافیانشان خارج از نوبت کنند، برخوردی جدی و قاطع خواهد داشت.

وی در پایان تاکید کرد: بنابراین با هرگونه انحرافی در واکسیناسیون گروه های هدف در استان برخورد می شود.