با بازدید مدیرعامل شرکت توزیع برق استان کرمانشاه، معاونان و فرماندار و رئیس اداره برق شهرستان ثلاث باباجانی از روستای «بژی» شهرستان ثلاث باباجانی، برقدارشدن این روستا در دستور کار قرار گرفت. به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه، مهندس امیدعلی مرآتی مدیرعامل این شرکت ضمن بازدید از روستاهای زلزله‌زده شهرستان ثلاث […]

با بازدید مدیرعامل شرکت توزیع برق استان کرمانشاه، معاونان و فرماندار و رئیس اداره برق شهرستان ثلاث باباجانی از روستای «بژی» شهرستان ثلاث باباجانی، برقدارشدن این روستا در دستور کار قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه، مهندس امیدعلی مرآتی مدیرعامل این شرکت ضمن بازدید از روستاهای زلزله‌زده شهرستان ثلاث باباجانی و رفع مشکلات اصلاح و بهینه سازی این روستاها، از برقدار شدن روستای بژی این شهرستان خبر داد.
مهندس مرآتی با اعلام این خبر که هم اکنون ترانس برق این روستا نصب شده است، گفت: با تلاش و پیگیری مدیریت برق شهرستان ثلاث باباجانی، برق این روستای جابه جا شده و زلزله زده تا دهه مبارک فجر وصل می شود.
وی همچنین از ادامه پروژه برقرسانی و اصلاح و بهینه سازی روستاهای «میرآباد» و «پشتکر» خبر داد و عنوان کرد: اصلاح و بهینه سازی چهار روستای «کانی رش»، «دواله مله»، «آواره» و «کانی بی‌خیره» درحال انجام است.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه با بیان اینکه این شرکت با وجود شیوع ویروس کرونا همچنان آماده خدمات رسانی به مشترکین برق است، تشریح کرد: اصلاح روشنایی معابر بلوار ورودی شهر «ازگله» و بلوار «شیخ صالح» نیز از جمله اقدامات پیش‌روی این شرکت است.