بلوار پیامبر اعظم(ص) شهر کرمانشاه به منظور کاهش بار ترافیکی میدان آزادگان و تردد راحت‌تر مردم محلات پردیس و صدرا به بهره برداری رسید.

بلوار پیامبر اعظم(ص) شهر کرمانشاه به منظور کاهش بار ترافیکی میدان آزادگان و تردد راحت‌تر مردم محلات پردیس و صدرا به بهره برداری رسید.

به گزارش چویر نیوز به نقل از ایسنا نادر نوروزی شهردار کرمانشاه، در آئین افتتاح و بهره برداری از این پروژه، بااشاره به اهمیت اجرای آن، اظهارکرد: این بلوار به طول ۷۰۰ متر، کمربندی غربی شهر کرمانشاه را به شهرک‌های صدرا و پردیس وصل می‌کند که این مسئله به کاهش گره ترافیکی میدان آزادگان و عبور و مرور راحت‌تر مردم محلات پردیس و صدرا کمک خواهد کرد.

وی تصریح کرد: میدان آزادگان از ورودی‌های مهم شهر کرمانشاه است که باتوجه به بازگشایی مرز خسروی و افزایش تردد زائرین عتبات عالیات از آن، در آینده اهمیت بیشتری هم پیدا خواهد کرد.

شهردار کرمانشاه مدت اجرای این پروژه را حدود سه ماه اعلام کرد و گفت: پروژه بلوار پیامبر اعظم(ص) از نیمه‌های دی ماه آغاز شد و با وجود نامناسب بودن شرایط آب و هوایی و بارندگی هایی که در این مدت داشتیم، امروز آماده افتتاح و استفاده مردم شده است.

وی ادامه داد: مالکینی که زمین‌های آنها در مسیر این پروژه قرار گرفته بود، همکاری خوبی با ما داشتند که این مسئله اجرای پروژه را سرعت بخشید.

نوروزی بااشاره به تلاش برای اجرای سریع و زمان بندی‌شده این پروژه، عنوان کرد: تلاش داریم پروژه‌های عمرانی که اجرا می‌کنیم در موعد مقرر به بهره‌برداری برسد و علاقمندیم که این مسئله به یک فرهنگ در اجرای پروژه های عمرانی سطح شهر تبدیل شود.

وی خاطرنشان کرد: برای اولین بار تابلو روزشمار را در پروژه‌های شهری همچون طرح روگذار میدان سپاه نصب کرده‌ایم تا این پروژه توسط مردم کنترل و رصد شود

  • منبع خبر : ایسنا