فریبرزکرمی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه از بهره‌برداری ۱۱ پروژه راهداری استان در دهه فجر با اعتبار نزدیک به ۵۴ میلیارد ریال خبر داد و گفت: ۶ مجتمع خدمات- رفاهی نیز با سرمایه‌ گذاری بیش از ۲۲۰۰میلیارد ریال توسط بخش خصوصی به بهره‌برداری می‌رسد. به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری […]

فریبرزکرمی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه از بهره‌برداری ۱۱ پروژه راهداری استان در دهه فجر با اعتبار نزدیک به ۵۴ میلیارد ریال خبر داد و گفت: ۶ مجتمع خدمات- رفاهی نیز با سرمایه‌ گذاری بیش از ۲۲۰۰میلیارد ریال توسط بخش خصوصی به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه مهندس فریبرز کرمی اظهار کرد: برای دهه فجر امسال یازده پروژه راهداری با اعتبار ۵۴ میلیارد به بهره‌برداری می‌رسد که عمدتا”مربوط به رفع نقاط پرتصادف و ایمن سازی جاده‌ها است.

وی ادامه داد: این پروژه‌ها عمدتا” در شهرستان‌های کرمانشاه، سرپل ذهاب، قصرشیرین، گیلانغرب و پاوه به بهره‌برداری می‌رسد که شامل: ایمن سازی نقطه پرتصادف جلالوند محور سرپل ذهاب – جلالوند، اصلاح نقطه پرتصادف پیچ سرابگرم محور سرابگرم – گورسفید در شهرستان سرپل ذهاب و احداث دیوار بتنی ضامن جاده محور گیلانغرب – سومار، اصلاح نقطه پرحادثه تق توق، ایمن سازی پرتصادف فتی افشار محور سرابگرم – گورسفید در شهرستان گیلانغرب و اصلاح نقطه پرتصادف فتاح بگ محور قصرشیرین – سرپل ذهاب در شهرستان قصر شیرین، احداث دیوار ضامن پل چهر با تور سنگ و گابیون در شهرستان هرسین، احداث و تعریض دو دستگاه پل گردنه چنار حذف پرتصادف در شهرستان اسلام آباد غرب، احداث کانال سنگی روباز دره بیان – دوریسان پاوه و احداث دیوار تین در شهرستان پاوه می باشد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه با بیان اینکه شش پروژه نیز با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در این دهه افتتاح می‌شود، اظهار کرد: این شش پروژه مجتمع‌های خدمات- رفاهی در محورهای مختلف استان است که با اعتبار بیش از ۲۲۰۰میلیارد ریال افتتاح خواهد شد.

کرمی خاطرنشان کرد: این مجتمع‌های خدمات- رفاهی در محورهای حمیل به کرمانشاه، اسلام آباد غرب به پلدختر، سرپل ذهاب به کرندغرب، محور ازگله، سرپل ذهاب به گیلانغرب و محور کوزران به جوانرود احداث شده است.

وی پیش‌بینی کرد در هریک از این مجتمع‌های خدمات- رفاهی تقریبا” ۱۵ نفر مشغول به کار می شوند.