معاون فنی و راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه از به بهره برداری رسیدن راهدارخانه های مرکزی شهرستان های اسلام آبادغرب، دالاهو و سرپل ذهاب در امسال با هزینه بیش از ۱۰ میلیارد ریال خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل […]

معاون فنی و راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه از به بهره برداری رسیدن راهدارخانه های مرکزی شهرستان های اسلام آبادغرب، دالاهو و سرپل ذهاب در امسال با هزینه بیش از ۱۰ میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه، سیدزاهدین چشمه خاور در این رابطه اظهار داشت: با توجه به شرایط خاص محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه در فصل زمستان، می طلبد تا اقدامات درخور توجه‌ای برای ایمن سازی و آماده‌سازی محوری مناسب برای تردد کاربران جاده‌ای انجام پذیرد، از این رو برای آمادگی هرچه بیشتر در فصل زمستان برای خدمت رسانی به بهره برداران جاده ای به احداث ۳ راهدارخانه در شهرستان های اسلام آبادغرب، دالاهو و سرپل ذهاب اقدام نموده ایم.

وی افزود: انبار شن و نمک راهدارخانه کوزران در محور کرمانشاه-کوزران نیز تکمیل و بهسازی شده است.

چشمه خاور در ادامه به مزیت احداث آشیانه ماشین آلات اشاره و تصریح کرد: افزایش طول عمر مفید انواع ماشین آلات، صرفه جویی در هزینه نگهداری آن ها، استفاده بهینه، سریع، ساماندهی و استقرار ثابت ماشین آلات راهداری از جمله مزیت‌های احداث آشیانه ماشین آلات می باشد و آشیانه ۴ راهدارخانه در سال‌جاری احداث، بهسازی و تکمیل شده است.

شایان ذکر است در حال حاضر، استان کرمانشاه ۴۴ راهدارخانه ثابت و سیار در سطح محورهای مواصلاتی جهت خدمت رسانی به کاربران جاده‌ای در تمامی فصول مختلف سال وجود دارد.