به گزارش روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان کرمانشاه ،شهرام کرمی دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه، بااشاره به نامگذاری سال ۱۴۰۰ با عنوان سال “تولید؛ پشتیبانی ها و مانع زدایی ها” از سوی مقام معظم رهبری، اظهار کرد: با نگاهی به نامگذاری سال های اخیر توسط مقام معظم رهبری می بینیم بحث […]

به گزارش روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان کرمانشاه ،شهرام کرمی دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه، بااشاره به نامگذاری سال ۱۴۰۰ با عنوان سال “تولید؛ پشتیبانی ها و مانع زدایی ها” از سوی مقام معظم رهبری، اظهار کرد: با نگاهی به نامگذاری سال های اخیر توسط مقام معظم رهبری می بینیم بحث قدرتمند شدن اقتصاد کشور همواره یکی از دغدغه ها و مورد تاکید جدی ایشان بوده است.

وی تصریح کرد: قدرتمند شدن اقتصاد ایران و قطع وابستگی ها مستلزم افزایش تولیدات داخلی است که باتوجه اینکه کشورمان یکی از غنی ترین کشورهای دنیاست، این ظرفیت را داریم که به این هدف دست پیدا کنیم.

دادستان کرمانشاه اضافه کرد: در کنار ظرفیت ها و منابع خدادادی زیاد در کشور، کارآفرینان توانمندی هم داریم که باید آنها را جدی بگیریم و با پشتیبانی و رفع موانع بتوانیم زمینه سرمایه گذاری ها را برایشان فراهم کنیم.

وی در ادامه به تاکیدات اخیر رئیس قوه قضائیه مبنی بر حمایت از شعار سال ۱۴۰۰ اشاره کرد و گفت: همانطور که آیت الله رئیسی هم در روزهای گذشته اعلام کردند، دستگاه قضایی تمام توان خود را برای حمایت از شعار سال خواهد داشت.

کرمی با بیان اینکه دستگاه قضایی کرمانشاه نیز همین رویکرد را در پیش خواهد گرفت، عنوان کرد: دستگاه های اجرایی باید امسال به گونه ای عمل کنند که در امر تولید با پشتیبانی ها و مانع زدایی ها، شرایط کسب و کار استان را به سمتی پیش ببرند که در افراد به سرمایه‌گذاری در این استان تشویق شوند تا تولید رونق بگیرد.

وی خاطرنشان کرد: دستگاه قضایی استان هم نسبت به عملکرد دستگاه های اجرایی در راستای تحقق شعار سال نظارت خواهد داشت و درصورت مشاهده کوتاهی برخورد می کند.