دکتر توسلی زاده رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه با حضور در محاکم تجدید نظر استان ضمن بازدید و سرکشی از شعب، در راستای کرامت همکاران دستگاه قضائی با اهدا لوح سپاس و هدایایی، از همکاران اداری که در سال ۱۳۹۹ به مقام بازنشستگی رسیده بودند تجلیل کرد. رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه با اشاره به […]

دکتر توسلی زاده رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه با حضور در محاکم تجدید نظر استان ضمن بازدید و سرکشی از شعب، در راستای کرامت همکاران دستگاه قضائی با اهدا لوح سپاس و هدایایی، از همکاران اداری که در سال ۱۳۹۹ به مقام بازنشستگی رسیده بودند تجلیل کرد.

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه با اشاره به فرمایش مولای بیان حضرت علی (ع) که ارزش انسان ها را به همت آنها می دانند یادآور شد افراد بر اساس اولویت های زندگی خود و ارزش گزینی به مراتبی می رسند که اگر این اولیت ها و ارزشها در راستای حل مشکلات دیگران و تقدم خواسته دیگران بر خواسته های شخصی باشد یقینا مورد رضای خدا قرار خواهد گرفت و بی اجر نخواهد بود.

دکتر توسلی زاده خاطرنشان ساخت خدمت در دستگاهی همانند دستگاه قضائی با انبوه کارها و مسائل و محدودیت های خاص خود و رسیدن به مقام بازنشستگی نشان از سلامت یک نیروی کارآمد دارد و این مهم جای سپاس و قدردانی دارد.

رئیس کل دادگستری در ادامه سخنان خود به همکارانی که به بازنشستگی رسیده بودند توصیه کرد فرصت حضور در کانون گرم خانواده را غنیمت دانسته و اندوخته و تجربه گران قیمت ۳۰ ساله خود را ساده تصور نکنند بلکه در راههای مختلف و در انجام امور خیر از این تجربه ذیقیمت استفاده کنند.

در ادامه این مراسم با اهدا لوح سپاس و هدایایی از همکاران بازنشسته توسط رئیس کل دادگستری استان و سرپرست محاکم تجدید نظر تجلیل شد.

حضور در شعب محاکم تجدید نظر و گفتگوی رودررو و سه ساعته با همکاران قضائی و اداری از دیگر برنامه های رئیس کل دادگستری استان در این روز بود.

در این دیدار صمیمانه برخی از همکاران ضمن تقدیر از حضور رئیس کل دادگستری استان، به بیان مسائل و مشکلات موجود پرداختند و دکتر توسلی زاده با سعه صدر تمامی خواسته های همکاران را مستمع و دستور لازم را صادر کرد.

از دیگر توصیه های رئیس کل دادگستری استن به همکاران در محاکم تجدید نظر تاکید بر صدور آراء متقن و مستند، اقناع طرفین دعوی، تلاش برای سازشی کردن برخی پرونده ها و حفظ و ارتقاء روند روبه رشد محاکم بود و در ادامه از زحمات همه همکاران قضائی و اداری به سبب زمینه سازی برای روند رو به رشد دادگستری استان کرمانشاه تقدیر و تشکر کرد.