مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه پویش “ایران مهربان” نقشی از اتحاد و همدلی مردم برای کمک به کودکان یتیم و محسنین را به نمایش درآورده است، گفت: از نیمه دوم سالجاری تاکنون بیش از ۱۸ هزار حامی نیکوکار در استان به پویش ایران مهربان پیوسته اند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی […]

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه پویش “ایران مهربان” نقشی از اتحاد و همدلی مردم برای کمک به کودکان یتیم و محسنین را به نمایش درآورده است، گفت: از نیمه دوم سالجاری تاکنون بیش از ۱۸ هزار حامی نیکوکار در استان به پویش ایران مهربان پیوسته اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محسن رخصی، مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: پویش ایران مهربان با هدف جذب پدران معنوی برای حمایت از ایتام و فرزندان محسنین از نیمه دوم سالجاری به اجرا درآمده است.

رخصی با بیان اینکه همه افراد از هر صنف و شغلی می توانند با پرداخت ماهانه حداقل ۲۰ هزار تومان به این پویش بپیوندند و از یک  یا چند کودک نیازمند دستگیری کنند؛ عنوان کرد: هم اکنون بیش از ۱۰ هزار فرزند یتیم و محسنین در استان چشم انتظار یاری پدران معنوی هستند.

رخصی یادآور شد: کارمندان و کارکنان ادارات و دستگاه های اجرایی و بازاریان و اصناف تاکنون بیشترین مشارکت را در پویش ایران مهربان داشته اند که امیدواریم تمامی مردم با مشارکت  خوب خود ترسیم گر مهربانی در  این پویش باشند.

وی ادامه داد: براساس آخرین آمار تاکنون  ۱۸ هزار خیر نیک اندیش در استان کرمانشاه به پویش ایران مهربان پیوسته اند.

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه در پایان عنوان کرد: امیدواریم تا پایان سال با پیوستن ۳۷ هزار حامی نیکوکار به پویش “ایران مهربان”؛ تصویر زیبای مهربانی به دست این پدران معنوی بر دل های سپید کودکان یتیم و محسنین استان کرمانشاه نقش ببندد.