معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمانشاه گفت: بر اساس مصوبه امروز هیأت وزیران و با عنایت به ضرورت صرفه جویی بیشتر به منظور مدیریت مصرف برق، کلیه ادارات و سازمان های دولتی در روزهای پنج شنبه تا پایان مرداد ماه تعطیل خواهند بود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ «دکتر افشین کریمی» به […]

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمانشاه گفت: بر اساس مصوبه امروز هیأت وزیران و با عنایت به ضرورت صرفه جویی بیشتر به منظور مدیریت مصرف برق، کلیه ادارات و سازمان های دولتی در روزهای پنج شنبه تا پایان مرداد ماه تعطیل خواهند بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ «دکتر افشین کریمی» به مشکل کمبود برق در هفته جاری و ضرورت تأمین برق مراکز و بخش های ضروری استان از جمله مشترکان خانگی اشاره کرد و بیان داشت: به منظور مدیریت مصرف برق و بر اساس دستور استاندار مبنی بر اهتمام جدی برای حل مشکل مردم و جلوگیری از قطع برق مشترکان خانگی ساعات کاری ادارات نیز در سایر روزهای هفته نیز از ۷:۰۰ الی ۱۳:۰۰ اعلام می شود.

معاون استاندار ضرورت رعایت الگوهای مصرف برق را در تمامی بخش ها یادآور شد و تأکید کرد: از همه مردم انتظار داریم باتوجه به مشکلات پیش آمده و افت تولید برق ناشی از خشکسالی، مشارکت بیشتری در صرفه جویی و رعایت الگوهای مصرف داشته باشند.