معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرمانشاه از ایمن سازی تقاطع های معابر اصلی شهر کرمانشاه خبر داد. به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی شهرداری کرمانشاه دکتر محسن ارجمندی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اظهار داشت: در راستای ایمن سازی و کاهش تصادفات در معابر شهری، معاونت حمل و نقل و […]

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرمانشاه از ایمن سازی تقاطع های معابر اصلی شهر کرمانشاه خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی شهرداری کرمانشاه دکتر محسن ارجمندی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اظهار داشت: در راستای ایمن سازی و کاهش تصادفات در معابر شهری، معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری نسبت به ایمن سازی تقاطع های سه معبر اصلی شهر کرمانشاه اقدام نمود.

وی افزود: بزرگراه امام حسین(ع)، بلوار شهید بهشتی و بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی سه معبری هستند که در مرحله اول ایمن‌سازی معابر در سال ۹۹ در دستور کار قرار گرفتند.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرمانشاه گفت: ایمن سازی معابر مذکور در تقاطعات و دسترسی های موجود انجام گرفته در کاهش تصادفات درون شهری مخصوصاً در شب بسیار تاثیرگذار است.

وی ادامه داد: برای این ایمن سازی از بشکه‌ها و استوانه‌های ترافیکی وسیلندر های شب‌نما استفاده شده است که با مساعدت شهردار کرمانشاه تجهیزات تهیه و مورد استفاده قرار گرفته است.
دکتر ارجمندی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری در پایان به ادامه عملیات ایمن سازی معابر شهری کرمانشاه اشاره کرد و افزود: حل مشکلات ترافیکی، کاهش تصادفات و ایجاد امنیت ترافیکی بالاترین هدفی است که معاونت حمل و نقل و ترافیک و مجموعه مدیریت شهری در کرمانشاه به دنبال آن هستند.