به مناسبت وفات حضرت ام البنین (س) ، روز تکریم مادران و همسران شهید، دکترخانی مدیر کل پزشکی قانونی استان به همراه تعدادی از مسئولین این اداره کل، با حضور در محل کار همکاران خانواده شهید از این عزیزان تقدیر به عمل آوردند. به گزارش روابط عمومی پزشکی قانونی استان کرمانشاه؛ صبح امروز هشتم بهمن […]

به مناسبت وفات حضرت ام البنین (س) ، روز تکریم مادران و همسران شهید، دکترخانی مدیر کل پزشکی قانونی استان به همراه تعدادی از مسئولین این اداره کل، با حضور در محل کار همکاران خانواده شهید از این عزیزان تقدیر به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی پزشکی قانونی استان کرمانشاه؛ صبح امروز هشتم بهمن ماه ، به مناسبت وفات حضرت ام البنین (س) ، روز تکریم مادران و همسران شهید، دکترخانی به همراه تعدادی از مسئولین این اداره کل، با حضور در محل کار همکاران خانواده شهدای والامقام دوران دفاع مقدس با اهدای لوح و کارت هدیه تقدیر به عمل آوردند.

دکتر خانی ‏گفت: دیدار با خانواده شهدا برای مسئولان یک افتخار و فرصتی مغتنم و موجب تجدید روحیه برای خدمت به ملت است و با توجه به شرایط موجود (شیوع بیماری کرونا ) و جهت حفظ سلامتی این عزیزان ، از همکاران درخواست داشت به نمایندگی از مجموعه پزشکی قانونی این لوح را تقدیم خانواده های خود نمایند.

دکتر خانی خاطرنشان کرد: خانواده شهدا و ایثارگران مقام والایی در پیشگاه خداوند متعال دارند و خانواده شهیدان با اهدای بهترین عزیزان خود در راه دفاع از انقلاب و کشور کار بزرگ و عظیمی را انجام دادند.