باشگاه کوهنوردی ری را در راستای فعالیت های فرهنگی خود در اقدامی ارزنده از بهنام حسینی مربی و پیشکسوت کوهنوردی و نویسنده کتاب « مسیرهای صعود در کوههای کرمانشاه » تقدیر به عمل آورد. به گزارش سرویس ورزشی چویر نیوز روشنک آریان پور موسس و سرپرست باشگاه ورزشی ری را در این مراسم با اشاره […]

باشگاه کوهنوردی ری را در راستای فعالیت های فرهنگی خود در اقدامی ارزنده از بهنام حسینی مربی و پیشکسوت کوهنوردی و نویسنده کتاب « مسیرهای صعود در کوههای کرمانشاه » تقدیر به عمل آورد.
به گزارش سرویس ورزشی چویر نیوز روشنک آریان پور موسس و سرپرست باشگاه ورزشی ری را در این مراسم با اشاره به اهمیت فعالیت های فرهنگی همسو با برنامه های ورزشی در باشگاه ری را اظهار نمود: از همان روزهای ابتدای تاسیس باشگاه فعالیت های فرهنگی در اولویت باشگاه قرار گرفت که در این چارچوب فعالیت های متعددی را تا کنون برنامه ریزی و اجرا نموده ایم.
آریان پور افزود: تقدیر از پیشکسوتان و بزرگان کوهنوردی از جمله برنامه های فرهنگی باشگاه می باشد که در این راستا طی مراسمی در دفتر باشگاه ری را از یکی از پیشکسوتان ارزنده استان و مربی نام آشنا که نویسنده کتاب ارزشمند مسیرهای صعود در کوه های کرمانشاه می باشند تقدیر به عمل آمد.
وی این اقدام را گامی کوچک اما مهم در راستای همگرایی در میان همنوردان استان و نیز تکریم از تلاش های بزرگان و پیشکسوتان عنوان نمود.
گفتنی است بهنام حسینی پس از گردآوری مسیرهای صعود کوههای کرمانشاه در قالب کتابی که از آن می توان به عنوان مرجعی جامع از مسیرهای صود در کرمانشاه نام برد بزودی جلد دوم این کتاب را که به مسیرهای صعود سایر ارتفاعات استان اختصاص دارد به رشته تحریر در خواهد آورد.