مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه اظهار داشت: شش هزار و ۵۰۰ کارت هوشمند رانندگان فعال حوزه حمل و نقل کالا تمدید شده است. به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه مهندس فریبرز کرمی گفت: از ابتدای سالجاری تا کنون کارت هوشمند […]

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه اظهار داشت: شش هزار و ۵۰۰ کارت هوشمند رانندگان فعال حوزه حمل و نقل کالا تمدید شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه مهندس فریبرز کرمی گفت: از ابتدای سالجاری تا کنون کارت هوشمند ۶ هزار و ۵۰۰ راننده فعال حوزه حمل و نقل کالا تمدید شده است وی همچنین از صدور ۷۴ کارت هوشمند ناوگان باری و ۴۰۰ کارت هوشمند رانندگان حمل و نقل کالا در استان کرمانشاه خبر داد.

وی گفت: برای ۵۳ راننده ناوگان وانت بار و ۱۰ راننده وانت باری که توانسته اند در آزمون رانندگان حرفه ای بخش حمل و نقل کالا قبول شوند کارت هوشمند صادر شده و ۲۰۴ کارت هوشمند راننده وانت باری در سطح استان نیز تمدید شده اند.

وی عنوان کرد: ۳۳ مورد نظارت بر عملکرد لغو و فعالیت رانندگان بخش کالا و ۲۶۰ مورد نظارت بر ناوگان حمل و نقل کالا به عمل آمده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: علاوه بر نظارت بر نحوه اجرای عملکرد شرکت ها و رانندگان در زمینه اجرای دقیق ضوابط و دستورالعمل های ابلاغی، پنج مورد بازدید از مراکز طب کار نیز انجام شده است.

کرمی از بررسی مستمر وضعیت پایانه بار و اقدام برای بهبود و اصلاح وضعیت موجود، انجام امور صدور، تمدید و تغییر کاربری کارت هوشمند فعالان حوزه حمل و نقل کالا خبر داد.