شهردار کرمانشاه تاکید کرد: مدیران شهرداری در خدمات رسانی به مناطق حاشیه‌ای و کم‌برخوردار تمرکز بیشتری داشته باشند. به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی شهرداری کرمانشاه سعید طلوعی در حاشیه بازدید از پروژه‌های مهم شهرداری اظهار داشت: در دوران گذشته یک رسم غلط در شهرداریها نهادینه شده بود که خدمات رسانی فقط در […]

شهردار کرمانشاه تاکید کرد: مدیران شهرداری در خدمات رسانی به مناطق حاشیه‌ای و کم‌برخوردار تمرکز بیشتری داشته باشند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی شهرداری کرمانشاه سعید طلوعی در حاشیه بازدید از پروژه‌های مهم شهرداری اظهار داشت: در دوران گذشته یک رسم غلط در شهرداریها نهادینه شده بود که خدمات رسانی فقط در مناطق برخوردار شهری صورت میگرفت و خدمات رسانی به مناطق حاشیه شهر مغفول مانده بود.

وی افزود: خدمات رسانی به مناطق کم‌برخوردار حاشیه‌ای از جمله خدمات عمرانی، فرهنگی اجتماعی، ایجاد فضای سبز و ایجاد دسترسی بهتر به این مناطق منجر می‌شود که طی یک بازه زمانی کوتاه این مناطق و محله های برخوردار تبدیل شوند و آمادگی این را پیدا کنند که از حاشیه شهر خارج و به مرکز شهر افزوده شود.

شهردار کرمانشاه یکی از راه حل های خارج کردن مناطق کم‌برخوردار از حاشیه نشینی را ایجاد دسترسی بهتر، ایجاد شاهراه ارتباطی و ساخت بزرگراه دانست.

طلوعی گفت: از مدت ها پیش با برنامه ریزی های صحیح در حوزه خدمات رسانی تنظیف روزانه، خدمات عمرانی و تولید محتوای فرهنگی نسبت به طبقه اجتماعی در مناطق حاشیه ای آغاز شده است.

وی گفت: یکی از اقدامات مهم شهرداری کرمانشاه در خصوص خدمات رسانی بهتر به منطقه حاشیه‌ی شهر کرمانشاه، ایجاد یک شاهراه ارتباطی در رینگ شرقی شهر است که حدود ۵۰ درصد از زیرساخت آن تاکنون آماده شده و شهرداری در تلاش است که در کوتاه‌ترین زمان ممکن آن را به بهره‌برداری برساند.