رئیس اداره سلامت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه از تهیه ۴۰ دستگاه اتوماتیک ضدعفونی دست برای نصب در واحدهای شهرداری کرمانشاه خبر داد. به گزارش اداره ارتباطات سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه؛ وحید جهانگیری اظهار داشت: در ادامه ی اقدامات شهرداری و در راستای مقابله با بیماری کرونا ۴۰ دستگاه اتوماتیک […]

رئیس اداره سلامت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه از تهیه ۴۰ دستگاه اتوماتیک ضدعفونی دست برای نصب در واحدهای شهرداری کرمانشاه خبر داد.

به گزارش اداره ارتباطات سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه؛ وحید جهانگیری اظهار داشت: در ادامه ی اقدامات شهرداری و در راستای مقابله با بیماری کرونا ۴۰ دستگاه اتوماتیک ضدعفونی دست تهیه شده است.

وی افزود: در همین راستا مایع ضدعفونی دست نیز مطابق استانداردهای لازم تهیه شده تا بعد از نصب دستگاه ها در واحدهای مختلف شهرداری مرکز مورد استفاده قرار گیرد.
رئیس اداره سلامت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تصریح کرد: این اداره با هدف قطع زنجیره ابتلا به ویروس کوئید ۱۹ از تمامی ظرفیت‌های ممکن شهرداری استفاده خواهد کرد و امیدواریم در این حوزه عملکرد قابل قبولی برای پرسنل شهرداری به یادگار بگذاریم.