رئیس مرکز اطلاع رسانی شهرداری کرمانشاه گفت: شهرداری کرمانشاه هیچ گونه فعالیت و یا صفحه در اینستاگرام ندارد. به گزارش مرکز اطلاع رسانی شهرداری کرمانشاه؛ معین یزدانی اظهار داشت: مدتی است که در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و تلگرام بنام شهرداری کرمانشاه صفحاتی دایر شده است. وی افزود: تنها درگاه اطلاع رسانی و انتشار اخبار […]

رئیس مرکز اطلاع رسانی شهرداری کرمانشاه گفت: شهرداری کرمانشاه هیچ گونه فعالیت و یا صفحه در اینستاگرام ندارد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شهرداری کرمانشاه؛ معین یزدانی اظهار داشت: مدتی است که در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و تلگرام بنام شهرداری کرمانشاه صفحاتی دایر شده است.

وی افزود: تنها درگاه اطلاع رسانی و انتشار اخبار شهرداری کرمانشاه و سازمان های تابع از طریق سایت شهرداری کرمانشاه و اداره کل روابط عمومی به اطلاع خبرنگاران، رسانه ها و شهروندان کرمانشاهی می رسد.

رئیس مرکز اطلاع رسانی شهرداری کرمانشاه افزود: تمامی صفحاتی که با نام شهرداری کرمانشاه در شبکه های اجتماعی فعالیت دارند غیر رسمی و جعلی است.

یزدانی خواستار شد: با توجه به اینکه تمامی صفحات شبکه های اجتماعی اینستاگرام و تلگرام جعلی است، خبرنگاران و رسانه های استان کرمانشاه به هیچ کدام از اخبار کذب منتشر شده در این شبکه ها توجه نداشته باشند.

وی اذعان کرد: نظر به اینکه این صفحات جعلی با نشر اکاذیب در مورد شهرداری کرمانشاه و برخی اشخاص حقوقی قصد تشویش افکار عمومی را دارند، اداره کل حقوقی شهرداری شکایتی تقدیم به دادستانی داشته و از طریق پلیس فتا به دنبال شناسایی صاحبان این صفحات است.