مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای کرمانشاه گفت: از ابتدای امسال ۲۴ میلیون و ۲۰۶هزار وسیله نقلیه در سطح محورهای مواصلاتی استان تردد داشته‌ که از افزایش ۱۴ درصدی برخوردار بوده است. به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه فریبرز کرمی گفت: از ابتدای […]

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای کرمانشاه گفت: از ابتدای امسال ۲۴ میلیون و ۲۰۶هزار وسیله نقلیه در سطح محورهای مواصلاتی استان تردد داشته‌ که از افزایش ۱۴ درصدی برخوردار بوده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه فریبرز کرمی گفت: از ابتدای امسال تا کنون ۲۴ میلیون ۲۰۶ هزار وسیله نقلیه در محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه تردد داشته اند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته با تردد ۲۱میلیون ۲۰۶خودرو با افزایش ۱۴ درصدی روبرور بوده ایم.

وی گفت: از مجموع ترددهای انجام شده ۲۰ میلیون و ۶۳۴ هزار تردد با وسائل نقلیه سبک و سه میلیون و ۵۷۱ هزار توسط وسائل نقلیه سنگین به ثبت رسیده است.

کرمی گفت: ۱۵درصد آمار تردد های های جاده ای مربوط به وسایل نقلیه سنگین می باشد و بیشترین تردد در محور بیستون – کرمانشاه با یک میلیون و ۵۵۵ هزار تردد بوده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: همچنین کمترین تردد در محور گیلانغرب – سومار با شش هزار و ۲۸۵ تردد انجام شده است.