اولین جلسه ستاد جهش تولید امروز 16 فروردین با حضور معاونین عمرانی و اقتصادی استاندار، رئیس سازمان برنامه و بودجه استان، مدیران دستگاه های اجرایی و به ریاست استاندار کرمانشاه در محل سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری چویر؛ مهندس هوشنگ بازوند ضمن اظهارتشکر از دانشگاه علوم پزشکی و کادر درمانی […]

اولین جلسه ستاد جهش تولید امروز 16 فروردین با حضور معاونین عمرانی و اقتصادی استاندار، رئیس سازمان برنامه و بودجه استان، مدیران دستگاه های اجرایی و به ریاست استاندار کرمانشاه در محل سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری چویر؛ مهندس هوشنگ بازوند ضمن اظهارتشکر از دانشگاه علوم پزشکی و کادر درمانی و نیز همراهی مردم فهیم استان در طرح های مبارزه با کرونا ویروس گفت:سال98 سال دشواری بود که با سیل آغاز و با کرونا به پایان رسید.
عالی ترین مقام اجرایی استان در ادامه افزود: علی رغم تمامی مشکلات اقدامات خوبی در سال گذشته در حوزه اقتصادی صورت گرفت، از آن جمله کاهش 3 درصدی نرخ بیکاری در 9 ماهه اول سال بود که با تلاش همه مدیران استان محقق گردید.
وی افزود: همچنین در سال گذشته 3 سند اقتصاد مقاومتی، اشتغال و رونق تولید را تهیه کردیم که امسال دربستر فراهم شده به دنبال تحقق شعار امسال یعنی جهش تولید هستیم.
استاندار کرمانشاه خطاب به مدیرانی که تحقق طرح ها و پروژه های پیشنهادی را ظرف امسال دشوار می دانند افزود: نباید از شرایط بوجود آمده واهمه داشت و باید کار را از یک جایی شروع کرد ولو آنکه برخی از آنها طی یک سال به اتمام نرسند.
وی با ذکر ضرب المثلی ژاپنی که می گوید کار آن کسی تمام کرد که شروع کرد افزود در واقع جهش تولید به معنای شروع کار است.
گفتنی است در این نشست 44 پروژه عمرانی و زیر ساختی برای جهش تولید از سوی رئیس سازمان برنامه و بودجه استان پیشنهاد گردید که مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
م . بستار