با تاکید و حمایت ویژه ی دکتر نوروزی، شهرداری کرمانشاه در نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تحت عنوان “کرمانشاه شهر خلاق خوراک جهان” حضوری پُر رنگ دارد. به گزارش اداره ارتباطات سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه؛ در این نمایشگاه با هدف معرفی جاذبه های گردشگری دیار آب و سنگ و دنگ، […]

با تاکید و حمایت ویژه ی دکتر نوروزی، شهرداری کرمانشاه در نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تحت عنوان “کرمانشاه شهر خلاق خوراک جهان” حضوری پُر رنگ دارد.

به گزارش اداره ارتباطات سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه؛ در این نمایشگاه با هدف معرفی جاذبه های گردشگری دیار آب و سنگ و دنگ، شهرداری کرمانشاه با درایت دکتر نوروزی و دغدغه ی بهره گیری از ظرفیت گردشگری بعنوان راهکاری برای برون رفت از وضعیت بدِ اقتصادی موجود شهر و با تاکید بر شهر خلاق خوراک با دو کانتر به آدرس ( سالن ۳۸B غرفه ۲۴) حضور یافته و از امروز آماده ارائه خدمات و توضحیات لازم به بازدیدکنندگان می باشد.

برپایه ی این گزارش؛ نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته از امرور تا دوازدهم بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران فعالیت خواهد کرد که شهرداری کرمانشاه با محوریت اداره گردشگری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی غرفه ی شهر خلاق خوراک را برپا کرده است.

شایان ذکر است؛ امسال کرمانشاه با تنوع قومی و اقلیمی کم نظیر خود از سوی یونسکو به عنوان شهر خلاق خوراک معرفی گردید.