‍ سرپرست شهرداری کرمانشاه گفت: خدمات شهری از اصلی‌ترین وظایف شهرداری است که هیچگاه و به هیچ دلیلی نباید در ارائه آن وقفه ایجاد شود. به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی شهرداری کرمانشاه، روز گذشته مهندس امیر رحیمی در نشست با مدیران مناطق و معاونین شهردار، دقایقی بعد از معارفه به عنوان سرپرست […]


سرپرست شهرداری کرمانشاه گفت: خدمات شهری از اصلی‌ترین وظایف شهرداری است که هیچگاه و به هیچ دلیلی نباید در ارائه آن وقفه ایجاد شود.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی شهرداری کرمانشاه، روز گذشته مهندس امیر رحیمی در نشست با مدیران مناطق و معاونین شهردار، دقایقی بعد از معارفه به عنوان سرپرست شهرداری کرمانشاه، به اهمیت ویژه ارائه درست، دقیق و با کیفیت خدمات شهری به شهروندان تاکید کرد.

وی پس از ارائه گزارش مالی توسط مدیر کل مالی شهرداری، افزود: ارائه خدمات شهری مناسب هزینه‌بر است و برای تامین این هزینه ها باید مجموعه مدیریت شهری به دنبال ایجاد درآمدهای پایدار و ثابت باشد.

سرپرست شهرداری کرمانشاه تصریح کرد: مجموعه معاونت خدمات شهری و مناطق هشتگانه باید با جدیت بیشتر از امروز به دنبال ارائه خدمات مصرف و در شأن شهروندان باشند‌.
مهندس رحیمی خاطرنشان کرد: ساماندهی وضعیت جمع‌آوری زباله و ساماندهی مخازن زباله از مهم ترین کارهایی است که در مناطق باید به شکل جدی در انجام آن دقت شود.

رحیمی در ادامه به مشکلات آبشوران های سطح شهر کرمانشاه اشاره کرد و افزود: قبل از شروع فصل بارش باید لایروبی آبشوران‌ها در دستور کار قرار گیرد و هر چه سریعتر موارد لازم برای ساماندهی و دفع مناسب آب های سطحی انجام گیرد.

سرپرست مجموعه مدیریت شهری کرمانشاه با دستور فوری به مدیرعامل سازمان سیما و منظر و فضای سبز شهری و مدیران مناطق مربوطه برای ساماندهی وضعیت پارکهای شرقی غربی و تا پارک گلستان تاکید کرد و افزود: وضعیت قلیان سراها باید هرچه سریعتر در پارکهای کرمانشاه ساماندهی شود تا شهروندان به شکلی صحیح از این ظرفیت استفاده کنند.

وی اولویت‌ دیگر مجموعه مدیریت شهری را زیباسازی شهری دانست و گفت: رنگ آمیزی معابر شهری، ساماندهی المان های شهری، روشنایی معابر، ساماندهی آب نماهای شهری، ساماندهی ورودی های شهر کرمانشاه، ساماندهی حاشیه های کمربندی غربی و شرقی، ترمیم و بازسازی ایستگاه‌های اتوبوس شهری و ساماندهی پل‌های عابر پیاده از مواردی است که در حوزه زیباسازی باید به آن توجه و در کوتاه مدت به آن رسیدگی شود.

مهندس رحیمی با اعلام موافقت برای خرید ۵۵۰ تن قیر لازم برای تهیه آسفالت در شهر کرمانشاه، گفت: انتظار داریم مجموعه سازمان عمران با همکاری مناطق هشت گانه نظارت معاونت خدمات شهری از روز شنبه نسبت به آسفالت معابر با در نظر گرفتن اولویت‌ها اقدام کنند.

وی در پایان به مجموعه خدمات شهری و مناطق شهرداری کرمانشاه برای استقبال از زائران اربعین حسینی که از مرزهای زمینی به کشور بازمی‌گردند، آماده باش داد و گفت: شهر کرمانشاه با توجه به اینکه در مسیر تردد زائران اربعین حسینی قرار دارد، باید برای استقبال باشکوه آماده شود.