معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: خیران شناسایی شده در مراکز نیکوکاری استان طی نیمه نخست امسال ۴۷ میلیارد و ۶۰۵ میلیون تومان به نیازمندان اهدا کردند که این میزان کمک از رشد ۱۵۶ درصدی نسبت به دوره مشابه سال گذشته برخوردار بوده است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، […]

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: خیران شناسایی شده در مراکز نیکوکاری استان طی نیمه نخست امسال ۴۷ میلیارد و ۶۰۵ میلیون تومان به نیازمندان اهدا کردند که این میزان کمک از رشد ۱۵۶ درصدی نسبت به دوره مشابه سال گذشته برخوردار بوده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، غلامرضا نصوری، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: هم اکنون بیش از ۱۰۰ مرکز نیکوکاری در استان فعال است.

نصوری با بیان اینکه هدف از ایجاد مراکز نیکوکاری شناسایی خیران محلات برای کمک به نیازمندان است، افزود: از ابتدای فعالیت مراکز نیکوکاری استان کرمانشاه تاکنون هزاران نیکوکار که آمادگی کمک به همنوعان خود را دارند شناسایی شده است.

غلامرضا نصوری با تاکید بر اینکه کمک‎های اهدایی خیران به مراکز نیکوکاری سهم بالایی از مشارکت های مردمی  در استان را شامل می شود، بیان کرد: خیران این مراکز نیکوکار در نیمه نخست سال جاری بیش از ۴۷ میلیارد و ۶۰۵ میلیون تومان به نیازمندان شناسایی شده اهدا کردند.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان کرمانشاه عنوان کرد: این میزان کمک از رشد ۱۵۶ درصدی نسبت به دوره مشابه سال گذشته برخوردار بوده است.

غلامرضا نصوری با بیان اینکه مراکز نیکوکاری نمادی از واگذاری کارها به مردم است، خاطرنشان کرد: درصدد افزایش مراکز نیکوکاری هستیم تا مردم استان در قالب کمک‌های نقدی، کالایی و خدماتی به دستگیری از نیازمندان جامعه از طریق این مراکز بپردازند.