قسمتی از لوله خط انتقال هزار و ۳۰۰ میلیمتری سد گاوشان به تصفیه خانه شهید نظری شهر کرمانشاه طی ۶ ساعت کار مداوم، بدون قطعی آب تعمیر و ترمیم شد. به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، پس از مشاهده نشت آب توسط اکیپ مدیریت آبفا شهرستان کرمانشاه در حین گشت زنی […]

قسمتی از لوله خط انتقال هزار و ۳۰۰ میلیمتری سد گاوشان به تصفیه خانه شهید نظری شهر کرمانشاه طی ۶ ساعت کار مداوم، بدون قطعی آب تعمیر و ترمیم شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، پس از مشاهده نشت آب توسط اکیپ مدیریت آبفا شهرستان کرمانشاه در حین گشت زنی و بازدید از خط اصلی انتقال آب سد گاوشان به تصفیه خانه شهید نظری در محدوده زمین های کشاورزی روستای گراوند، بلافاصله اکیپ اجرائیات مدیریت آبفا شهرستان کرمانشاه در محل حاضر و پس از مرئی سازی خط نسبت به تعمیر و ترمیم این خط لوله اقدام نمودند. عملیات فوق پس از ۶ ساعت کار مداوم و بی وقفه، بدون قطعی آب با موفقیت به پایان رسید.

لازم به توضیح است این خط لوله به سایز هزار و ۳۰۰ میلیمتر و از نوع فولادی انتقال دهنده آب از سد گاوشان به تصفیه خانه شهید نظری شهر کرمانشاه می باشد.