نقش روحانیت در دوران دفاع مقدس با حضور صدا وسیمای کرمانشاه و ریاست عقیدتی سیاسی قرارگاه منطقه غرب نزاجا حجت الاسلام والمسلمین بیژن سلیمانی ونماینده ولی فقیه درسپاه نبی اکرم کرمانشاه حجت الاسلام والمسلمین جلیلیان برگزار گردید. حجت الاسلام بیژن سلیمانی « ریاست عقیدتی سیاسی منطقه غرب نزاجا» در ویژه برنامه ای که به مناسبت […]

نقش روحانیت در دوران دفاع مقدس با حضور صدا وسیمای کرمانشاه و ریاست عقیدتی سیاسی قرارگاه منطقه غرب نزاجا حجت الاسلام والمسلمین بیژن سلیمانی ونماینده ولی فقیه درسپاه نبی اکرم کرمانشاه حجت الاسلام والمسلمین جلیلیان برگزار گردید.

حجت الاسلام بیژن سلیمانی « ریاست عقیدتی سیاسی منطقه غرب نزاجا» در ویژه برنامه ای که به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در مکان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس برگزار شد، با اشاره به جنگ تحمیلی از سوی دولت عراق و دست نشانده اش، اظهار داشت: صدام و دست نشانده هایش فکر نمی کردند نقش رهبری و روحانیت قدرتهای پنهانی بوده که دشمن به عظمت آن پی نبرده است.

حجت الاسلام سلیمانی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری افزود: هشت سال دفاع مقدس به عنوان یک گنج پنهان برای ما بود، در این ایام روحانیت نقش اخلاقی و معنوی را در بین رزمندگان نهادینه کردند که ۹۰٪ وصیت نامه شهدا در مورد پشتیبانی از ولایت فقیه در آن نهادینه شده بود.

رییس عقیدتی سیاسی قرارگاه در ادامه سخنانش، تاکید کرد: در دوران دفاع مقدس تا امروز روحانیت توانسته در بین نیروهای مسلح « ارتش، سپاه، نیروی انتظامی، بسیج و عموم مردم انقلابی» نقش گسترده فرهنگ اصیل اسلامی را تبیین و تشریح نمایند و بیانات مقام معظم رهبری را از جمله «گام دوم انقلاب، تمدن اسلامی و رازورمز موفقیت های اسلام» و … را در بین رزمندگان نهادینه کند.