به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی شهرداری منطقه‌دو، مهندس عادل سلیمانی اظهار داشت: زیباسازی سطح منطقه جهت آرامش روانی و بصری شهروندان از روز اول حضورم در منطقه در دستور کار قرار گرفت و در همین راستا برنامه‌های خاصی نیز اجرا گردیده‌است. وی در ادامه ضمن تشکر از حمایت‌های دکتر طلوعی شهردار کرمانشاه افزود: دکتر […]

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی شهرداری منطقه‌دو، مهندس عادل سلیمانی اظهار داشت: زیباسازی سطح منطقه جهت آرامش روانی و بصری شهروندان از روز اول حضورم در منطقه در دستور کار قرار گرفت و در همین راستا برنامه‌های خاصی نیز اجرا گردیده‌است.

وی در ادامه ضمن تشکر از حمایت‌های دکتر طلوعی شهردار کرمانشاه افزود: دکتر طلوعی با حمایت از برنامه‌هایی که در راستای رفاه و آسایش شهروندان در سطح منطقه انجام گرفته، سهم بسزایی در تغییرات مثبت سطح منطقه داشته است و پرسنل نیز با تلاش مضاعف به دنبال پاسخ مناسب به این حسن اعتماد و حمایت هستند.

مهندس سلیمانی گفت: عملیات عمرانی پارک ذلفقار واقع در محله دره‌دراز با مساحت ۹هزار و هشتصد مترمربع به اتمام رسیده و بخش‌هایی از این پارک مورد بهره‌برداری شهروندان قرار گرفته است.

وی ادامه داد: در چهارماه اول سال ۹۹ در حدود ۱۵هزار مترمربع در مجموع به سرانه فضای سبز منطقه دو اضافه شده است.

شهردار منطقه دو با اشاره با ساماندهی فضاهای سبز افزود: احیا و نوسازی پارک‌ها و بلوارها به عنوان مهم‌ترین اصل در زیباسازی محیط منطقه در اولویت قرار گرفته است.

وی در پایان افزود: امیدواریم تا پایان تابستان شهروندان شاهد تغییرات چشم‌گیری از نظر زیباسازی در سطح منطقه باشند.