نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند نبایستی شعار سال فقط بر روی سربرگ ها و تابلوها بیاید، بلکه مسئولین باید درصدد اجرایی شدن آن باشند. به گزارش چویرنیوز به نقل از ایسنا آیت الله مصطفی علما در دیدار نوروزی استاندار با تبریک فرا رسیدن سال […]

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند نبایستی شعار سال فقط بر روی سربرگ ها و تابلوها بیاید، بلکه مسئولین باید درصدد اجرایی شدن آن باشند.
به گزارش چویرنیوز به نقل از ایسنا آیت الله مصطفی علما در دیدار نوروزی استاندار با تبریک فرا رسیدن سال جدید، برنامه ریزی و سیاستگذاری جهت تحقق شعار سال ۱۴۰۱ «تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین» را توسط مسئولین ارشد کشوری و استانی مهم برشمرد و ادامه داد: اگر این شعار با برنامه ریزی و تلاش پیگیری شود، می تواند علاوه بر پیشرفت بخش های گوناگون در کشور مشکلاتی همچون بیکاری را که استان کرمانشاه به شکل جدی به آن گرفتار است را بر طرف سازد.

وی همچنین بروکراسی موجود در ادارات را یکی از موانع تولید بر شمرد و خواستار تسهیل در امر اشتغال و سرمایه گذاری در استان شد.

استاندار کرمانشاه نیز در این دیدار اظهار داشت: قطعا در سال جدید همه دستگاه های دولتی موظف هستند که بر اجرایی شدن شعار سال و تقویت فرهنگ تلاش و کوشش اهتمام ورزند.

بهمن امیری مقدم افزود: بعضی از سیاستگذاری های گذشته در استان مانع از حمایت های واقعی از تولید می باشد که بایستی نسبت به رفع آنها اقدام شود.