آیت الله محمدی عراقی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان و رئیس دفتر مقام معظم رهبری در قم، شهردار کرمانشاه را مدیری پاکدست، انقلابی، کاردان و خدمتگزار دانست

آیت الله محمدی عراقی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان و رئیس دفتر مقام معظم رهبری در قم، شهردار کرمانشاه را مدیری
پاکدست، انقلابی، کاردان و خدمتگزار دانست.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی شهرداری کرمانشاه، در نشست جهاد تبیین که در تالار شهرداری و با حضور پرسنل و مدیران شهرداری برگزار گردید، آیت الله محمدی عراقی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری و رئیس دفتر مقام معظم رهبری در قم گفت: تا آنجایی که بنده دکتر نادر نوروزی را میشناسم و اطلاع دارم و از افراد مطلع شنیده ام، ایشان از مدیران پاکدست، کاردان،انقلابی و خدمتگزار هستند و آمده اند در کلانشهر کرمانشاه با همه ی مشکلات و معضلات مسئولیت پذیرفتند.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری در قم تاکید کرد: “شهرداری ها “سراسر خدمت هستند و از زمانی که اذان صبح نداده، کارگران شهرداری در خیابان ها مشغول خدمت هستند و نباید اجازه دهیم عده ای مردم را نسبت به این دستگاه خدمتگزار ناامید کنند چرا که ضد جهاد تبیین است.

وی اضافه نمود: جامعه ایرانی یکی از ارکان هویتش و سبک زندگی و رکن اساسی انسجام خانواده هایش،خانم ها هستند و این درست در مقابل فرهنگ غربی هاست.

آیت الله محمدی عراقی خاطرنشان کرد: دشمن روی جوانان و خانم ها برنامه ریزی کرده و می خواهند ذهن آنان را به سمت برنامه های شوم هدایت کنند و مردم را نسبت به مسئولان و نظام بدبین کنند و این نیاز به جهاد تبیین دارد.

وی ضمن بیان این موضوع که کرمانشاه ُظرفیت شهر بین المللی شدن را دارد، تصریح کرد: کمتر شهری پیدا می کنید که تاریخ، تمدن و سرمایه های کرمانشاه را داشته باشد و باید در همه ی ابعاد فرهنگی و علمی سرآمد باشد تا بعنوان یک شهر پیشرفته اسلامی معرفی گردد.

آیت الله محمدی عراقی در پایان با اشاره بر اینکه گزارش عملکرد مطرح شده در راستای خدمت به شهروندان توسط شهردار و معاونین مطلوب و قابل توجه است تاکید کرد:باید اقدامات انجام شده را به مردم بیان کرد تا روح امید در جامعه همواره نمود داشته باشد.

  • منبع خبر : روابط عمومی شهرداری کرمانشاه