در راستای رزمایش ایران همدل طرح شور عاطفه ها با شعار ” همدل می شوم برای مهربانی در مهر ” که از ۲۲ شهریور آغاز گردیده تا ۱۱ مهر ماه ادامه خواهد داشت. به گزارش پایگاه خبری چویرنیوز غلامرضا نصوری معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار […]

در راستای رزمایش ایران همدل طرح شور عاطفه ها با شعار ” همدل می شوم برای مهربانی در مهر ” که از ۲۲ شهریور آغاز گردیده تا ۱۱ مهر ماه ادامه خواهد داشت.
به گزارش پایگاه خبری چویرنیوز غلامرضا نصوری معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار چویرنیوز با اعلام تداوم طرح شور عاطفه ها افزود: در این طرح و در سطح استان تعداد ۱۱۰ پایگاه ثابت و سیار در سطح استان اقدام به جمع آوری کمک های مردمی می نمایند.
نصوری اولویت نخست این طرح را تامین ملزومات مدرسه از جمله لوازم تحریر، کیف و کفش و… دانست و از خیرین خواست کمک های خود را ترجیحا بصورت نقدی واریز نمایند.
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان کل کمک های دریافتی این طرح را در سال گذشته ۶ میلیارد و ۵۷۳ میلیون تومان عنوان نمود و ادامه داد هدف در نظر گرفته شده از سوی مرکز برای امسال ۷ میلیارد و ۲۳۰ میلیون تومان است که تا کنون ۴ میلیارد و ۵۳۰ میلیون تومان آن بصورت نقد و کالا جمع آوری گردیده است.
مسئول جلب مشارکت های مردمی کمیته امداد استان ادامه داد: همچنین تعداد ۱۶۶ هزار پرس غذا و ۳۴۶۴۷ هزار بسته معیشتی مابین نیازمندان تحت پوشش و غیر تحت پوشش توزیع شده است.
وی در پایان تعهد زکات تعیین شده از سوی مرکز را برای استان ۳۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان عنوان نمود و افزود تا کنون ۵۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان آن دریافت شده که شاهد رشد ۲۰۰ درصدی به نسبت سال گذشته بوده ایم.
لازم به ذکر است استان کرمانشاه دارای ۱۴ هزار دانش آموز و دانشجوی تحت پوشش کمیته امداد می باشد که از خدمات این نهاد بهره می برند.
گفتنی است خیرین و هم استانی های عزیز کمک های نقدی خود را می توانند به سه شیوه زیر پرداخت نمایند:
شماره حساب ۰۱۰۹۳۹۰۹۳۹۰۰۹
شماره کارت۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۳۹۶۲۷
کد دستوری#۰۸۳*۸۸۷۷*
خبرنگار: م . بستار