در ادامه رقابتهای هندبال دسته اول باشگاه‌های کشور در شهر خرم آباد تیم ۷۴ کرمانشاه توانست با پیروزی های مقتدرانه مقابل تیم های قدرتمند گروه B به جمع هشت تیم نهایی کشور صعود کند. به گزارش سرویس ورزشی چویر نیوز، پروین احمدیان مدیرعامل باشگاه هندبال ۷۴ کرمانشاه ضمن قدردانی از بازیکنان، کادرفنی و تمامی کسانی […]

در ادامه رقابتهای هندبال دسته اول باشگاه‌های کشور در شهر خرم آباد تیم ۷۴ کرمانشاه توانست با پیروزی های مقتدرانه مقابل تیم های قدرتمند گروه B به جمع هشت تیم نهایی کشور صعود کند.
به گزارش سرویس ورزشی چویر نیوز، پروین احمدیان مدیرعامل باشگاه هندبال ۷۴ کرمانشاه ضمن قدردانی از بازیکنان، کادرفنی و تمامی کسانی که برای این مسابقات به جوانان هندبال کرمانشاه کمک کردند تا بتوانند با درخشش خود مایه مباهات هندبال کرمانشاه شوند اعلام کرد ما از چندین ماه قبل تمرینات فشرده خود را زیر نظر مسعود مرادیان،میلاد صفری و جواد زنگنه مربیان آینده دار کرمانشاهی آغاز کردیم و با ترکیبی از بازیکنان جوان و با تجربه راهی مسابقه شدیم که خدا را شکر با همت بچه ها توانستیم دست پر از این بازی ها برگردیم و خود را برای حضوری پر قدرت در دور نهایی مسابقات آماده کنیم.
احمدیان ضمن تشکر از یزدانپناه رئیس هیات هندبال استان کرمانشاه که با حضور در بازی پایانی در شهر خرم آباد باعث ایجاد انگیزه بیشتر در بازیکنان شد خاطر نشان کرد باشگاه ما شایستگی خود را اثبات کرد و نشان داد می‌توان با اعتماد و حمایت از فرزندان این استان شاهد موفقیت آنان بود.
وی افزود هدف همگی ما سربلندی هندبال استان کرمانشاه است که انشاالله با حمایت همه جانبه پیشکسوتان و مسئولین از بازیکنان باشگاه هندبال ۷۴ که همگی فرزندان کرمانشاه هستند بتوانیم به هدف نهایی خود که صعود به لیگ برتر هندبال است دست یابیم