مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: از پایانه های مرزی خسروی و پرویزخان اجاره تردد به هیچ مسافری داده نمی‌شود، فقط مسافرانی که در اقلیم کردستان مشغول به‌کار هستند اجازه تردد دارند و بازگشت زمینی از سفر اربعین حسینی (ع)، تنها از مرز مهران امکان‌پذیر است. به گزارش روابط عمومی اداره […]

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: از پایانه های مرزی خسروی و پرویزخان اجاره تردد به هیچ مسافری داده نمی‌شود، فقط مسافرانی که در اقلیم کردستان مشغول به‌کار هستند اجازه تردد دارند و بازگشت زمینی از سفر اربعین حسینی (ع)، تنها از مرز مهران امکان‌پذیر است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه، فریبرز کرمی با اشاره به اینکه مسیر رفت سفرهای زوار اربعین حسینی(ع) صرفا” هوایی و برای بازگشت زائران پایانه مرزی مهران انجام می شود.

کرمی گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته در ستاد اربعین حسینی(ع) اداره کل، جلساتی با انجمن های صنفی و مدیران شرکت های حمل‌ و نقل مسافر در راستای تأکیدات لازم برای جابجای زائرین اربعین از طریق ناوگان حمل و نقل اتوبوسی و جابجایی مسافران برگزار شده است. 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه در خصوص تهییه بلیت برگشت و شرایط خرید آن و بازگشت زائران توضیح داد: شرایط پیش‌فروش بلیت به استان ابلاغ شده است و شرکت‌های حمل‌ و نقلی، پیش‌فروش بلیت سفرهای اربعین را نیز انجام می دهند.

وی افزود: با توجه به تجربه جابجایی زوار اربعین حسینی
(ع) در سال ۹۸ ، این اداره کل آمادگی کاملی جهت جابجایی مسافران به اقصی نقاط کشور را  دارد و از مسافران خواست درصورت داشتن هرگونه سؤال، مشاهده تخلف و کوتاهی در امر خدمات رسانی مراتب را از طریق ۱۴۱ سامانه مرکز مدیریت راه ها و حمل و نقل جاده ای به این اداره کل اطلاع دهند.