نائب رئیس اتحادیه نانوایان کرمانشاه گفت: با توجه به اینکه نانوایی ها در روز اول فروردین تعطیل هستند، فعالیت آنها در روز بیست و نهم اسفند به صورت یکسره و بدون لحاظ زمان صرف صبحانه و ناهار است. مرتضی مرادی اظهار داشت: ساعات کاری نانوایی ها در ایام پیش رو به آنها ابلاغ شده و […]

نائب رئیس اتحادیه نانوایان کرمانشاه گفت: با توجه به اینکه نانوایی ها در روز اول فروردین تعطیل هستند، فعالیت آنها در روز بیست و نهم اسفند به صورت یکسره و بدون لحاظ زمان صرف صبحانه و ناهار است.

مرتضی مرادی اظهار داشت: ساعات کاری نانوایی ها در ایام پیش رو به آنها ابلاغ شده و همه موظف هستند طبق این برنامه فعالیت کنند.

وی افزود: با توجه به اینکه نانوایی ها در روز اول فروردین تعطیل هستند، فعالیت آنها در روز بیست و نهم اسفند به صورت یکسره و بدون لحاظ زمان صرف صبحانه و ناهار است.

نائب رئیس اتحادیه نانوایان کرمانشاه خاطرنشان کرد: نانوایی ها در روز بیست و نهم اسفند ماه باید به صورت یکسره تا ساعت ۱۹ دایر باشند.

مرادی تصریح کرد: نانوایی هایی که روز یکشنبه تعطیلی مجاز آنها است باید به جای روز دوشنبه به عنوان نخستین روز فروردین و روز تعطیل، در روز یکشنبه به روال عادی فعالیت کند.

وی افزود: ساعت کاری نانوایی ها از روز دوم فروردین به روال عادی بازخواهد گشت.

مرادی با بیان اینکه مشکلی از نظر فعالیت نانوایی ها وجود ندارد، گفت: برخی نانوایی ها به صورت خودجوش در روز یکم فروردین هم فعالیت خواهند داشت و اجباری به تعطیلی آنها نیست.

وی عنوان کرد: در سنوات گذشته، نانوایی ها روز قبل از عید به صورت یکسره تا ساعت ۲۲ فعال بودند و زمان صرف صبحانه و ناهار لحاظ می شد اما از آنجا که امسال تحویل سال ساعت ۱۹ است نانوایی ها باید به صورت یکسره تا این ساعت فعالیت کنند.

مرادی خاطرنشان کرد: نظارت بر نانوایی ها از سوی اتحادیه نانوایی ها و گشت مشترک بازرسی اتاق اصناف، فرمانداری، جهاد کشاورزی و بازرسی سازمان صمت انجام می شود.
منبع: مرصاد نیوز