شهردار منطقه دو شهرداری کرمانشاه از افتتاح پارک در محروم‌ترین محله این منطقه خبر داد. به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی شهرداری، مهندس عادل سلیمانی شهردار منطقه دو شهرداری اظهار داشت: بنا به تاکید و دستور مستقیم دکتر طلوعی شهردار جهادی کرمانشاه از اواخر فروردین‌ماه عملیات بازسازی و تمکیل پارک ۶۰۰۰ مترمربعی را در محله محروم دره‌دراز […]

شهردار منطقه دو شهرداری کرمانشاه از افتتاح پارک در محروم‌ترین محله این منطقه خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی شهرداری، مهندس عادل سلیمانی شهردار منطقه دو شهرداری اظهار داشت: بنا به تاکید و دستور مستقیم دکتر طلوعی شهردار جهادی کرمانشاه از اواخر فروردین‌ماه عملیات بازسازی و تمکیل پارک ۶۰۰۰ مترمربعی را در محله محروم دره‌دراز شروع کردیم.
وی افزود: با زحمت پرسنل خدوم منطقه دو در مدت کوتاه با کمترین هزینه ممکن در حدود ۹۰ درصد عملیات فضای سبز این پارک پیش رفته است.
مهندس سلیمانی ادامه داد: عملیات عمرانی این پارک نیز در حدود ۶۰ درصد پیشرفت داشته که به صورت دو شیفت پرسنل منطقه در این پارک مشغول به کار هستند.
وی با اشاره به امکانات در نظر گرفته شده برای این پارک افزود: علاوه بر چند زمین ورزشی و زمین بازی کودکان گونه‌های گیاهی همچون اقاقیا، چنارموج، زبان گنجشک و یاس هلندی در این پارک استفاده خواهد شد.
وی ادامه داد: این پارک اولین پارک محله دره‌دراز با جمعیتی در حدود ۲۵هزار نفر می‌باشد که ان‌شالله در پایان ماه مبارک رمضان افتتاح خواهد شد.