مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه عنوان کرد: به دلیل شیوع ویروس کرونا، مدارس استان کرمانشاه میزبان مسافران نوروزی نخواهند بود. به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه، مجید یزدان‌پناه با اعلام این خبر گفت: به دلیل شیوع ویروس کرونا و احتمال ورود به پیک چهارم این بیماری همانند سال […]

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه عنوان کرد: به دلیل شیوع ویروس کرونا، مدارس استان کرمانشاه میزبان مسافران نوروزی نخواهند بود.
به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه، مجید یزدان‌پناه با اعلام این خبر گفت: به دلیل شیوع ویروس کرونا و احتمال ورود به پیک چهارم این بیماری همانند سال گذشته اسکان نوروزی مسافران در مدارس استان کرمانشاه انجام نخواهد گرفت.
وی افزود: در سال‌های گذشته برای فراهم آوردن محل اسکان برای میهمانان نوروزی و کمک به گردشگری، بیش از ۴۰۰ مدرسه میزبان مسافران نوروزی در تعطیلات ایام عید در استان کرمانشاه بوده‌اند.
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه با اشاره به تأثیر ویروس کرونا بر فعالیت‌های آموزشی تصریح کرد: از اسفند سال گذشته با اعلام وزرات بهداشت مبنی بر شیوع ویروس کرونا در سطح کشور، مدارس استان کرمانشاه همانند سایر نقاط کشور تعطیل و آموزش دانش آموزان به صورت مجازی در حال انجام است.
یزدان پناه بیان کرد: با تعطیل شدن مدارس و راه اندازی شبکه آموزش مجازی شاد دانش آموزان آموزش‌های لازم را از این شبکه دریافت می‌کنند و هم اکنون بیش از ۹۲.۵۹ درصد دانش آموزان استان کرمانشاه عضو شبکه شاد هستند.