مدیر آسفالت شهرداری از آسفالت معابر اصلی آسیب‌دیده کرمانشاه خبر داد. به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی شهرداری کرمانشاه، مهندس عرفان متعبد اظهار داشت: از ابتدای تیرماه در خصوص آسفالت معابر اصلی اقدامات لازم انجام گرفته. وی افزود: معابر اصلی با اولویت آسیب‌دیدگی برای انجام عملیات روکش آسفالت در دستور کار قرار می‌گیرد. […]

مدیر آسفالت شهرداری از آسفالت معابر اصلی آسیب‌دیده کرمانشاه خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی شهرداری کرمانشاه، مهندس عرفان متعبد اظهار داشت: از ابتدای تیرماه در خصوص آسفالت معابر اصلی اقدامات لازم انجام گرفته.

وی افزود: معابر اصلی با اولویت آسیب‌دیدگی برای انجام عملیات روکش آسفالت در دستور کار قرار می‌گیرد.

وی ادامه داد: روزانه بیش از ۷۰۰ تن آسفالت توسط پیمانکار آسفالت در شهر کرمانشاه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مدیر آسفالت شهرداری با اشاره به اهمیت آسفالت معابر اصلی افزود: با توجه به اهمیت معابر پر رفت و آمد، ابتدا معابر اصلی روکش می‌شود و با حل مشکل معابر اصلی، معابر فرعی در دستور کار قرار خواهد گرفت.

مهندس متعبد خاطرنشان کرد: لکه‌گیری و ترمیم آسفالت کوچه‌ها بر اساس اولویت‌های خرابی و آسیب‌دیدگی توسط شهرداری‌ مناطق انجام می‌گیرد.

وی ادامه داد: تا زمانی که شرایط جوی اجازه‌ دهد برنامه آسفالت معابر را با اولویت‌های ذکر شده ادامه خواهیم داد.

مدیر آسفالت شهرداری در پایان به علت عدم انجام عملیات آسفالت در برخی معابر پر آسیب شهر اشاره کرد و افزود: برای انجام عملیات روکش آسفالت از شرکت‌های حفار استعلام می‌شود و در معابری که علملیات حفاری در برنامه کاری شرکت‌های حفار است عملیات روکش آسفالت متوقف می‌شود و به محض پایان عملیات حفاری، مجددا عملیات روکش آسفالت معبر در دستور کار قرار می‌گیرد.