این روش جدیدی برای سرقت اتومبیل شماست هنگامی که قفل ماشین خود را باز کرده و داخل می شوید. موتور را روشن کرده و به آینه نگاه می کنید تا از فضای پشت سر خود مطلع شوید، متوجه یک تکه کاغذ می شوید که به وسط یکی از شیشه های عقب چسبیده است. بنابر این، […]

این روش جدیدی برای سرقت اتومبیل شماست هنگامی که قفل ماشین خود را باز کرده و داخل می شوید. موتور را روشن کرده و به آینه نگاه می کنید تا از فضای پشت سر خود مطلع شوید، متوجه یک تکه کاغذ می شوید که به وسط یکی از شیشه های عقب چسبیده است. بنابر این، شما از اتومبیل خود بیرون می آیید تا کاغذ (یا هر آنچه که هست) و مانع دید شما هم می شود را بردارید. زمانی که به پشت اتومبیل خود می رسید، آن وقت است که سارقین از راه رسیده درون ماشین شما پریده و حرکت می کنند. آنها در حالی که با سرعت حرکت می کنند شما را هم به زمین بزنند.

حال حدس بزنید،

به احتمال زیاد خانم ها کیف شان هنوز درون ماشین است. اکنون سارق ماشین شما، آدرس منزل، پول و کلید شما را در اختیار دارد. خانه و کل هویت شما در این حال به خطر افتاده است !

لذا اگر مشاهده کردید که یک تکه کاغذ به شیشه پشتی خودرو شما چسبیده است، فقط از آنجا دور شوید، کاغذ را بعداً هم میتوانید بردارید.

معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان کرمانشاه

  • منبع خبر : روابط عمومی دادگستری استان کرمانشاه