معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرمانشاه گفت: نصب سرعت کاه در تقاطع غیرهمسطح شهید سلیمانی بصورت موقتی و تا پایان عملیات اجرایی است. به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی شهرداری کرمانشاه، دکتر محسن ارجمندی اظهار داشت: باتوجه به حفظ ایمنی شهروندان و انجام عملیات تکمیلی تقاطع غیرهمسطح شهید سلیمانی، بصورت موقت در […]

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرمانشاه گفت: نصب سرعت کاه در تقاطع غیرهمسطح شهید سلیمانی بصورت موقتی و تا پایان عملیات اجرایی است.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی شهرداری کرمانشاه، دکتر محسن ارجمندی اظهار داشت: باتوجه به حفظ ایمنی شهروندان و انجام عملیات تکمیلی تقاطع غیرهمسطح شهید سلیمانی، بصورت موقت در مسیر جنوب به شمال، عبور و مرور با نصب سرعت کاه آرام سازی شده است.

وی افزود: پس از تکمیل عملیات اجرایی تقاطع، انجام خط کشی و…. نسبت به جمع آوری سرعت کاه این مسیر اقدام می‌گردد.

لازم به یادآوری است که پروژه تقاطع غیرهمسطح شهید سلیمانی یکی از بزرگترین پروژه های عمرانی کشور در سال ٩٩ بود که شامل مسیر هم سطح شرق به غرب و بلعکس، زیرگذر شمال به جنوب و بلعکس، روگذر شرق به جنوب، چهار راست گرد به چهار مسیر و روگذر غرب به شمال است که این روگذر در تیرماه به بهره برداری خواهد رسید.

گفتنی است، مسیر هم سطح شرق به غرب و بلعکس، زیرگذر جنوب به شمال و بلعکس و همچنین روگذر شرق به جنوب همزمان با تحویل سال ١۴٠٠ جهت کاهش ترافیک و دسترسی راحت شهروندان به مسیرهای منتهی به شهر افتتاح گردید.