معاون شهردار کرمانشاه از نصب کاشن تانک ترافیکی در راستای ایمن سازی معابر شریانی درجه یک در شهر کرمانشاه خبر داد. به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی شهرداری کرمانشاه، دکتر محسن ارجمندی اظهار داشت: معاونت حمل و نقل و ترافیک، سیاست کلان خود در به حداقل رساندن حوادث رانندگی را در دستور کار دارد […]

معاون شهردار کرمانشاه از نصب کاشن تانک ترافیکی در راستای ایمن سازی معابر شریانی درجه یک در شهر کرمانشاه خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی شهرداری کرمانشاه، دکتر محسن ارجمندی اظهار داشت: معاونت حمل و نقل و ترافیک، سیاست کلان خود در به حداقل رساندن حوادث رانندگی را در دستور کار دارد و این سیاست در سال ١۴٠٠ پررنگ‌تر خواهد شد.

وی افزود: در همین راستا و برای اولین بار اقدام به نصب کاشن تانک که یکی از تجهیزات مدرن حوزه ایمنی ترافیک و بیشترین بازدارندگی را نسبت به دیگر تجهیزات در جناغی و محل تفکیک مسیر ها ایجاد می کند کرده ایم.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار کرمانشاه ادامه داد: با برنامه ریزی کارشناسان حوزه و خرید تجهیزات به مقدار نیاز و الویت بندی معابر، هم اکنون در سطح شهر این پروژه ایمنی ترافیکی در هفت معبر شامل بلوار طاقبستان، بزرگراه امام حسین، بزرگراه امام علی، بلوار شهید بهشتی، بلوار شهید کشوری، بلوار شهید شمشادیان و بلوار شهید قاسم سلیمانی در جریان است.

ارجمندی در پایان با بیان اینکه ١٠۵ محل برای اجرای این طرح برنامه ریزی شده و تاکنون ۵٠ مورد آن نصب گردیده تصریح کرد: این اقدامات درحالی صورت می‌گیرد که شهرداری در بدترین وضعیت مالی است که جا دارد از حمایت های دکتر طلوعی شهردار کرمانشاه تشکر کنیم.