مدیر روابط عمومی نمایشگاه‌های بین المللی کرمانشاه از برگزاری نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان از ۱۸ بهمن ماه با حضور صد در صدی واحد‌های تولیدی استان خبر داد. به گزارش چویرنیوز به نقل از خبرگزاری صدا و سیما حامد وفاپور، مدیر روابط عمومی نمایشگاه‌های بین المللی کرمانشاه در این رابطه گفت :این نمایشگاه به منظور ارائه […]

مدیر روابط عمومی نمایشگاه‌های بین المللی کرمانشاه از برگزاری نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان از ۱۸ بهمن ماه با حضور صد در صدی واحد‌های تولیدی استان خبر داد.
به گزارش چویرنیوز به نقل از خبرگزاری صدا و سیما حامد وفاپور، مدیر روابط عمومی نمایشگاه‌های بین المللی کرمانشاه در این رابطه گفت :این نمایشگاه به منظور ارائه توانمندی های صنعت ساختمان در استان و آگاه سازی بیشتر سرمایه گذاران، کار آفرینان و مصرف کنندگان نهایی در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی کرمانشاه برگزار می شود.

وی از حضور ۴۰ واحد تولیدی بومی استان خبر داد که همگی تولیدات و محصولات خود را که طبق آخرین تکنولوژی روز دنیا ساخته شده اند به نمایش می گذارند.

وفاپور همچنین ادامه داد :درب های ضد سرقت، جارو مرکزی، پنجره های دو جداره یو پی وی سی، بتن و سازه های سنگین، سنگ های تزئینی، آسانسور، تاسیسات سرمایشی و گرمایشی، دوربین های مداربسته و…. از محصولاتی هستند که در این نمایشگاه در معرض دید متخصصین و مصرف کنندگان قرار می‌گیرد.

مدیر روابط عمومی نمایشگاه بین المللی کرمانشاه در پایان گفت: این نمایشگاه تا ۲۲ بهمن ماه از ساعت ۱۵ الی ۲۰:۳۰ با رعایت همه شیوه نامه های بهداشتی پذیرای بازدید علاقه مندان و متخصصان در زمینه صنعت ساختمان می باشد.
خبرنگار: فاطمه حسینی