به مناسبت هفته حجاب و عفاف نمایشگاه مُد و لباس اسلامی، ایرانی بانوان با شعار «ما پای خانواده ایستاده ایم» آغاز به کار کرد. به گزارش چویرنیوز در این نمایشگاه جمعی از تولیدکنندگان و طراحان لباس بانوان استان تولیدات خود را در معرض نمایش و بازدید عموم قرار دادند.

به مناسبت هفته حجاب و عفاف نمایشگاه مُد و لباس اسلامی، ایرانی بانوان با شعار «ما پای خانواده ایستاده ایم» آغاز به کار کرد.
به گزارش چویرنیوز در این نمایشگاه جمعی از تولیدکنندگان و طراحان لباس بانوان استان تولیدات خود را در معرض نمایش و بازدید عموم قرار دادند.

بنابر این گزارش علی صفدری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه در مراسم آغاز به کار نمایشگاه ضمن بازدید از تولیدات به نمایش درآمده با اشاره به اینکه برپایی این نمایشگاه که در استان در نوع خود بی نظیر است اظهار نمود: برپایی چنین نمایشگاهی زمینه شناسایی فعالین این حوزه را فراهم می نماید تا با اخذ مجوز قانونی تولید و طراحی وارد حوزه اقتصاد و کسب درآمد گردند.
صفدری بر لزوم ایجاد نمایشگاه دائمی برای فعالین این حوزه تاکید کرد و افزود: ما برای تمامی حوزه های فرهنگی نیازمند نمایشگاه دائمی هستیم تا هنرمندان بتوانند در ارتباط مستقیم با مخاطبین ضمن شناسایی ذائقه مردم و تولید آثار هنری بر پایه تقاضای موجود بتوانند وارد بازار شده و آثار خود را به فروش برسانند.

نمایشگاه مُد و لباس از امروز(۲۴ تیرماه) به مدت سه روز (صبح و عصر) در مجتمع شهید آوینی آماده بازدید علاقمندان می باشد.

  • منبع خبر : چویرنیوز