مراسم قرعه کشی مسابقات لیگ دسته یک هندبال مردان باشگاه های کشور روز یکشنبه در سالن اجتماعات فدراسیون هندبال باحضور مسئولان فدراسیون انجام شد. مراسم قرعه کشی لیگ دسته یک هندبال مردان باشگاه های کشور یکشنبه ۱۶ اذرماه از ساعت ۱۴:۳۰ با حضور حمیدرضاعزتی دبیرکل، مراد کرمی ریس کمیته مسابقات، سیدحسن حسینی و مهدی ترابی […]

مراسم قرعه کشی مسابقات لیگ دسته یک هندبال مردان باشگاه های کشور روز یکشنبه در سالن اجتماعات فدراسیون هندبال باحضور مسئولان فدراسیون انجام شد.

مراسم قرعه کشی لیگ دسته یک هندبال مردان باشگاه های کشور یکشنبه ۱۶ اذرماه از ساعت ۱۴:۳۰ با حضور حمیدرضاعزتی دبیرکل، مراد کرمی ریس کمیته مسابقات، سیدحسن حسینی و مهدی ترابی در محل سالن کنفرانس فدراسیون هندبال برگزار شد و ۲۴ تیم حاضر در این رقابت ها حریف های خود را شناختند تا از اواخر آذرماه ۹۹ رقابت های خود را در چهار گروه ۶ تیمی آغاز کنند.

بر این اساس جدول گروه بندی این دوره از رقابت ها به شرح ذیل است:

گروهA: نفت امیدیه، شهرداری جهرم، پاساگاردشهرکرد، 👈کرمانشاه👉، ثامن الحجج اراک،هیات هندبال بانه

گروهB: ایران زمین فردوس، فولاد مبارکه سپاهان ب، تخت جمشید مرودشت، سبزوار، بیرثانیه ارومیه، قزوین

گروهC: میناب، خرم اباد، دانشگاه خاتم یزد، شورا وشهرداری لارستان، رعد پدافند، اروین مهرشهر کرد

گروهD: درخشان کویر گرمسار، آریا ترکان مراغه، قنات زارچ، شهرداری ساوه، فرازبام خائیز دهدشت ب، بهنام زاهدان

رقابت های لیگ دسته یک هندبال باشگاه های کشور اواخر اذرماه برگزار می شود و ۲۴ تیم حاضر در این بازی ها باهم به رقابت خواهند پرداخت.

لازم به ذکر است این رقابت ها به دلیل شرایط کرونا به صورت متمرکز با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی مورد تائید ستاد عالی کرونا برگزار می شود که میزبان های آن توسط کمیته مسابقات پس از بررسی درخواست های موجود انتخاب و معرفی خواهد شد.