مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: بنابر اعلام مسئولان استان کرمانشاه پایانه مرزی خسروی«مسدود»است و هیچ تردد زوار در آن صورت نمی پذیرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه فریبرز کرمی در خصوص وضعیت این مرز، اظهار داشت: از ابتدای شیوع […]

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: بنابر اعلام مسئولان استان کرمانشاه پایانه مرزی خسروی«مسدود»است و هیچ تردد زوار در آن صورت نمی پذیرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه فریبرز کرمی در خصوص وضعیت این مرز، اظهار داشت: از ابتدای شیوع بیماری کرونا رفت و آمد مسافری در پایانه مرزی خسروی صورت نگرفته و دولت عراق اجازه تردد زوار و یا اشخاص را از این مرز صادر نکرده است.

وی افزود: گمرکات ایران نیز متقابلاً اجازه تردد به اشخاص و شهروندان عراقی برای ورود به ایران از طریق مرز خسروی را نداده است.

کرمی ادامه داد: بنابر اعلام دولت و ایجاد تعطیلی های سراسری، این مرز تعطیل است و مجوزی برای تردد افرادحقیقی صادر نخواهد شد و تنها نیروهای کنسولی و مرزبانی در این مرز می توانند تردد نمایند.

کرمی درخصوص وضعیت این مرز و میزبانی از زائران اربعین نیز گفت: منتظر تصمیم ستاد ملی کرونا هستیم اما درحال حاضر هیچ گونه پذیرش زوار و امکان تردد آنان وجود ندارد و ترددی در دو سوی مرز صورت نمی گیرد.