به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، علیرضا کاکاوند مدیر عامل شرکت آبفا استان، طی پیامی سالروز تاسیس شرکت های آب و فاضلاب را به مجموعه همکاران در صنعت آب و فاضلاب و نیز مردم عزیز استان تبریک گفت. سالروز تشکیل شرکت آب و فاضلاب فرصت مغتنمی برای پاسداشت خدمات ارزنده، متعهدانه، […]

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، علیرضا کاکاوند مدیر عامل شرکت آبفا استان، طی پیامی سالروز تاسیس شرکت های آب و فاضلاب را به مجموعه همکاران در صنعت آب و فاضلاب و نیز مردم عزیز استان تبریک گفت.

سالروز تشکیل شرکت آب و فاضلاب فرصت مغتنمی برای پاسداشت خدمات ارزنده، متعهدانه، و مسئولانه همکاران عزیز شرکت آب و فاضلاب استان است.

خداوند را شاکریم که همواره ما را مورد لطف و عنایت خود قرار داده تا با خدمت خالصانه به هم استانی های گرامی، عرصه خدمت رسانی را بیش از پیش شکوفا نماییم چراکه خدمت به خلق از جمله اعمال صالحی است که به عنوان یکی از مهمترین اصول در دین اسلام، مورد توجه و عنایت بزرگان قرار گرفته است.

تمامی تلاش پرسنل شرکت، تقویت و تحکیم زیر ساختها، بهبود عملکرد و برداشتن گام های بلند جهت احیای اهداف و دستیابی به جایگاه تعریف شده شرکت که همان تامین و توزیع آب سالم و بهداشتی و جمع آوری، انتقال، و تصفیه فاضلاب است، می باشد.

با یکپارچه سازی دو شرکت آبفای شهری و روستایی این وظیفه خطیر دو چندان شده، و اقدامی جهادی را جهت ارائه خدمات کمی و کیفی و در اختیار قرار دادن آب سالم و بهداشتی به روستاییان عزیز می طلبد، که در همین راستا گام های بلندی نیز برداشته شده است.

چشم انداز ما برای آینده شرکت، تحت پوشش قرار دادن تمامی روستاهای استان است که به حول قوه الهی و تلاش شبانه روزی پرسنل آبفا و همراهی دیگر مسئولین استان به این مهم دست پیدا خواهیم کرد.

ما، فرموده رهبر کبیر انقلاب را سر لوحه کار خود قرار داده ایم که فرمودند: «گمان نمی‌کنم عبادتی بالاتر از خدمت به محرومین وجود داشته باشد.»

بنابراین پیشتازی در عرصه خدمت رسانی به مردم و رفع مشکلات آنها از افتخارات ما محسوب می شود.

در این برهه از زمان که گسترش خدمات آبرسانی و ایجاد تاسیسات جمع آوری و تصفیه فاضلاب ملموس تر از قبل عینیت یافته، ما شاهد رشد و ارتقاء سطح خدمات ارائه شده توسط شرکت آبفا هستیم و این سطح از رشد را مدیون سرمایه انسانی ارزشمند و توانمندی می دانیم که با اهتمام بسزا و مثال زدنی برای نیل به اهداف شرکت از هیچ کوششی فرو گذار نیستند.

اینجانب سالروز تصویب قانون تشکیل شرکت های آب و فاضلاب را محضر همکاران و دست اندرکاران این صنعت و مردم شریف استان کرمانشاه تبریک و تهنیت عرض می نمایم و سعادت، کامیابی و سلامت همکاران گرامی را در سایه توجهات حضرت حق مسئلت دارم، و امیدوارم در پناه خداوند متعال و با تکیه بر رهنمودهای مقام معظم رهبری در رسیدن به اهداف خود و خدمت به هم استانی های محترم بیش از پیش کامروا باشیم.