دکتر طلوعی شهردار کرمانشاه به همراه مهندس عیسائیان معاون خدمات شهری با حضور در شهرداری منطقه 1 به منظور حفظ و پاسداشت فضای سبز چند اصله درخت میوه کاشتند . به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری کرمانشاه دکتر طلوعی شهردار کرمانشاه با اشاره به اهمیت توسعه فضای سبز گفت : توسعه فضای […]

دکتر طلوعی شهردار کرمانشاه به همراه مهندس عیسائیان معاون خدمات شهری با حضور در شهرداری منطقه 1 به منظور حفظ و پاسداشت فضای سبز چند اصله درخت میوه کاشتند .
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری کرمانشاه دکتر طلوعی شهردار کرمانشاه با اشاره به اهمیت توسعه فضای سبز گفت : توسعه فضای سبز و حفظ محیط زیست باید به عنوان یک فرهنگ همگانی و مسئولیت اجتماعی در بین جامعه شهروندی نهادینه شود .
شهردار کرمانشاه افزود: توسعه فضای سبز در سطح شهر نیازمند مشارکت کلیه شهروندان کرمانشاهی است و با حفظ و نگهداری فضای سبز در سطح محلات و مناطق می توانند نقش بسیار مهمی را در داشتن شهری زیبا ایفا نمایند .
دکتر طلوعی با بیان رشد سریع شهرنشینی و مشکلات زیست محیطی در شهرها تاکید کرد : امروزه فضاهای سبز در سطح شهرها از جمله پارکها و بوستانها و درختان کاشته شده در سطح شهر خدمات زیست محیطی اجتماعی و فیزیولوژیکی را فراهم می کند که این امر در زیست پذیر بودن شهرها اهمیت بسیاری دارد .
وی از همه شهروندان فهیم کرمانشاهی خواست در راستای حفظ و نگهداری از فضای سبز شهر با مجموعه مدیریت شهری همکاری لازم را داشته باشند .
خبرنگار: فاطمه خورشیدی نیا