قداره به دستانی که روزی به جهالت عربده می کشیدند و در شهر به قدرت نمایی می پرداختند، امروز دستبند قانون به دست به ذلت و خواری در شهر گردانده شدند! تعدادی از ارازل و اوباشی که چندی پیش با استفاده از سلاح گرم و سرد و همچنین عربده کشی امنیت روانی جامعه را بر […]

قداره به دستانی که روزی به جهالت عربده می کشیدند و در شهر به قدرت نمایی می پرداختند، امروز دستبند قانون به دست به ذلت و خواری در شهر گردانده شدند!
تعدادی از ارازل و اوباشی که چندی پیش با استفاده از سلاح گرم و سرد و همچنین عربده کشی امنیت روانی جامعه را بر هم زده و به تعدادی از شهروندان آسیب جسمی وارد نموده بودند با اقدام به موقع و مقتدرانه پلیس دستگیر و با هماهنگی مقام قضایی امروز در محل های ارتکاب جرم گردانده شدند.
به گزارش چویر نیوز سردار جاویدان فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در این رابطه اظهار داشت: پس از انتشار چند کلیپ از اقدام به عربده کشی، قدرت نمایی و حتک حرمت چند تن از شهروندان از سوی تعدادی از ارازل و اوباش به دستور دادستان و با انجام اقدامات اطلاعاتی مجرمین در کوتاه ترین زمان ممکن شناسایی و دستگیر شدند.

سردار جاویدان افزود: امنیت جامعه خط قرمز پلیس است و با برهم زنندگان آن با قاطعیت برخورد خواهیم نمود. وی با اشاره به گرداندن ارازل و اوباش دستگیر شده در سطح شهر گفت: این افراد با هماهنگی مقام قضایی در محل هایی که مرتکب جرم شده بودند گردانده شدند تا به مردم عزیز اطمینان خاطر بدهیم که کرمانشاه محل شرارت ارازل و اوباش نمی باشد و پلیس با اقتدار دستی که برای ایجاد ناامنی اسلحه بردارد قطع خواهد نمود.
فرمانده انتظامی استان در پایان خطاب به افرادی که با استفاده از سلاح سرد و گرم به قدرت نمایی می پردازند هشدار داد که در صورت ارتکاب جرم راه گریزی نخواهند داشت و در چنگال قدرتمند پلیس گرفتار خواهند شد.