اسد سهرابی مسئول کمیته مسابقات انجمن ورزشهای هوای کشور از میزبانی کرمانشاه در رقابت های جهانی پاراگلایدر رشته مسافت در سایت پروازی بین المللی ویس قرنی خبر داد.

اسد سهرابی مسئول کمیته مسابقات انجمن ورزشهای هوای کشور از میزبانی کرمانشاه در رقابت های جهانی پاراگلایدر رشته مسافت در سایت پروازی بین المللی ویس قرنی خبر داد
به گزارش چویرنیوز به نقل از جام ورزش اسد سهرابی گفت : برای اولین بار در ایران موفق به کسب مجوز برگزاری مسابقات پاراگلایدر جهانی در رشته مسافت برای کرمانشاه را کسب نموده ایم.
وی افزود: این خبر نیز در وب سایت جهانی PWC ( پاراگلایدر ورد کاپ ) قرار داده شده است.

مسول کمیته مسابقات انجمن ورزشهای هوایی کشور ادامه داد: عملکرد بسیار خوب کرمانشاه در میزبانی جشنواره جهانی سنگنوردی بیستون و کسب تجربیات ارزنده در زمینه میزبانی رویدادهای بزرگ و جهانی باعث استقبال بسیار خوب ورزشکاران این رشته شد.
سهرابی تصریح کرد: خوشبختانه در چند سال اخیر به علت رکورد ها و مسافت های بی نظیر ایرانی و آسیایی که توسط خلبانان کرمانشاهی شکسته و جابجا شده است ، خیلی از خلبان های تراز اول دنیا تمایل به پرواز در سایت بین المللی ویس قرنی و همچنین بازدید از جاذبه های بی نظیر گردشگری در کرمانشاه را دارند.
وی تصریح کرد: برگزاری این دوره از مسابقات بطور کامل در اختیار کرمانشاه قرار داده شده است و قطعا مسولان ورزش استان نیز همکاری‌های لازم را با ما انجام خواهند داد که مسابقات را به بهترین نحو ممکن برگزار کنیم.
به گفته سایت جهانی PWC ( پاراگلایدر ورد کاپ )، مسابقات پاراگلایدر کرمانشاه از ۱۹ تا ۲۵ آگوست ( ۲۸ مرداد تا ۳ شهریور ۱۴۰۰) در سایت پروازی بین المللی ویس قرنی کرمانشاه برگزار خواهد شد.

  • منبع خبر : جام ورزش