رییس اداره روابط عمومی راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: روابط عمومی این اداره کل توانسته است در سه ماه دوم سال جاری با تولید و انتشار اخبار، مقام اول را در بین کلیه روابط عمومی های راهداری و حمل و نقل جاده ای کشورکسب کند.   به گزارش روابط عمومی […]

رییس اداره روابط عمومی راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: روابط عمومی این اداره کل توانسته است در سه ماه دوم سال جاری با تولید و انتشار اخبار، مقام اول را در بین کلیه روابط عمومی های راهداری و حمل و نقل جاده ای کشورکسب کند.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه؛ محمود باوندپور با اعلام خبر کسب مقام اول در تولید و انتشار اخبار در ۳ ماهه دوم سال جاری، ضمن سپاسگزاری از رسانه های استان در انتشار اخبار، از همکاران تلاشگر خبرگزاری وزارت راه و شهرسازی برای انعکاس اخبار و رویدادهای این اداره کل تقدیر و قدردانی نمود.

 

وی گفت: یکی از مهمترین و حساس ترین وظایف روابط عمومی ها، برقراری ارتباطی صحیح و مناسب برپایه اندیشه و خرد با رسانه های جمعی و انعکاس به موقع اخبار و رویدادهای سازمانی به مخاطبان از این طریق است، به عبارت دیگر؛ رسانه ها یکی از مهم ترین ابزارها برای آگاه سازی مردم و مخاطبین از فعالیت ها، خدمات و جایگاه یک سازمان و مجموعه است.

 

باوندپور گفت: بدون تردید روابط عمومی ها و رسانه ها به عنوان دو رکن مهم از سیستم اطلاع رسانی و ارتباطی نقش مهم و تعیین کننده ای در فرهنگ سازی، تنویر افکار عمومی و افزایش آگاهی های عمومی جامعه برعهده دارند.

 

وی افزود: امروزه لازمه موفقیت یک روابط عمومی ارتباط مستمر با رسانه هاست! چرا که رسانه‌ها، نمایندگان افکار عمومی هستند و می‌توانند اطلاعات لازم را در اختیار روابط عمومی‌ها بگذارند و بگویند که انتظارات مردم چیست و به عنوان پل ارتباطی بین سازمان و مردم عمل کنند.

 

باوندپور گفت: نزدیکی و لزوم پیوند میان “روابط عمومی” و “رسانه” تا بدانجا اهمیت می یابد که روابط عمومی را هنر به کارگیری آگاهانه و هوشمندانه رسانه ها برای نفوذ در افکار عمومی مخاطبان دانست.

 

محمود باوندپور، رییس اداره روابط عمومی راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه در پایان با اشاره به برگزاری دوره های آموزشی متناسب با حوزه فعالیت های اداره روابط عمومی از زحمات مهندس فخاران مدیر روابط عمومی سازمان متبوع، که در جهت پیشبرد اهداف و هرچه پویا تر شدن روابط عمومی گام های بلندی برداشته اند سپاسگذاری کرد