به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه دکتر تورج کرمیان رئیس اداره دامپزشکی شهرستان کرمانشاه گفت: اداره دامپزشکی شهرستان کرمانشاه به منظور حفظ سلامت شهروندان اقدام به تشدید نظارت بر مراکز عرضه فرآورده خام دامی نموده است. دکتر کرمیان افزود: امروز هشتم آبان ماه با عنایت به گزارشات مردمی و نیروی انتظامی مبنی […]

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه دکتر تورج کرمیان رئیس اداره دامپزشکی شهرستان کرمانشاه گفت: اداره دامپزشکی شهرستان کرمانشاه به منظور حفظ سلامت شهروندان اقدام به تشدید نظارت بر مراکز عرضه فرآورده خام دامی نموده است.

دکتر کرمیان افزود: امروز هشتم آبان ماه با عنایت به گزارشات مردمی و نیروی انتظامی مبنی بر کشتار و عرضه گوشت آلوده در یکی از محله های شهر کرمانشاه اکیپ دامپزشکی با همکاری مرکز بهداشت به محل اعزام و در حین بازدید از مراکز عرضه فرآورده خام دامی بیش از ۲ تن انواع گوشت و آلایش غیرقابل مصرف کشف و به طریق کاملا بهداشتی امحاء گردید.

وی در ادامه تصریح کرد: در این راستا دو واحد متخلف پلمپ و پرونده قضایی با بازداشت دو فرد متخلف به دادسرا ارجاع گردید.
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان کرمانشاه ضمن تشکر از دادستان محترم، نیروی محترم انتظامی و کارشناسان مرکز بهداشت که همکاری صمیمانه ای در اجرای طرح با این اداره داشته اند از همشهریان درخواست نمود؛ گوشت و مرغ مورد نیاز خود را از مراکز معتبر تحت نظارت بهداشتی دامپزشکی تهیه و از خرید گوشت کشتار غیرمجاز در معابر جدا خودداری نمایند.
دکتر کرمیان در پایان خاطر نشان کرد؛ شهروندان می توانند هرگونه گزارش، شکایت و انتقاد خود را از طریق سامانه تلفنی ۱۵۱۲ و سامانه پیامکی ۱۰۰۰۱۰۰۰۱۵۱۲ با اداره دامپزشکی درمیان بگذارند.