رئیس اداره دامپزشکی شهرستان صحنه از ضبط و معدوم‌سازی ۱۳۰کیلوگرم گوشت قرمز و گوشت مرغ غیر قابل مصرف در این شهرستان خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه دکتر روزبه محمودی رئیس اداره دامپزشکی شهرستان صحنه گفت: در راستای طرح بازدید و نظارت بر مراکز عرضه فرآورده های خام دامی و […]

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان صحنه از ضبط و معدوم‌سازی ۱۳۰کیلوگرم گوشت قرمز و گوشت مرغ غیر قابل مصرف در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه دکتر روزبه محمودی رئیس اداره دامپزشکی شهرستان صحنه گفت: در راستای طرح بازدید و نظارت بر مراکز عرضه فرآورده های خام دامی و طی بازرسی های انجام شده توسط کارشناسان این اداره با همکاری اتاق اصناف از رستوران های سطح شهر مقدار ۱۳۰ کیلو گرم گوشت قرمز و گوشت مرغ فاقد گواهی بهداشتی و بدون هویت کشف و از چرخه مصرف انسانی خارج شد و فرد متخلف به مراجع قضایی معرفی شد.

وی با بیان اینکه کارکنان دامپزشکی در تامین امنیت غذایی و ارتقای بهداشت عمومی از هیچ تلاشی فروگذار نیستند، افزود: با توجه به اینکه اطمینان از سلامت فرآورده های خام دامی مورد استفاده در مراکز عرضه و تضمین کیفیت و سلامت آن ها یکی از وظایف اداره دامپزشکی می باشد و در راستای حصول به این امر مهم، اداره دامپزشکی شهرستان صحنه بازدید از تمامی واحدها را در دستور کار قرار داده و نسبت به شناسایی متخلفین و برخورد با آنان صریحا اقدام می نماید.

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان صحنه از همه شهروندان درخواست دارد در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک و تخلفات بهداشتی در زمینه فرآورده های خام دامی با شماره تلفن ۱۵۱۲و شماره پیامک ۱۰۰۰۱۰۰۰۱۵۱۲تماس حاصل نمایند.