شهردار منطقه هشت شهرداری کرمانشاه از تداوم اجرای گلکاری تابستانه درسطح منطقه هشت خبر داد به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی شهرداری کرمانشاه ، مهندس سجاد یزدانی اظهار داشت: از ابتدای تیرماه با اقدامات شبانه روزی در حوزه فضای سبز منطقه هشت، شاهد تحولات خوبی در این در حوزه هستیم. وی با اشاره به فعالیت‌های انجام […]

شهردار منطقه هشت شهرداری کرمانشاه از تداوم اجرای گلکاری تابستانه درسطح منطقه هشت خبر داد

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی شهرداری کرمانشاه ، مهندس سجاد یزدانی اظهار داشت: از ابتدای تیرماه با اقدامات شبانه روزی در حوزه فضای سبز منطقه هشت، شاهد تحولات خوبی در این در حوزه هستیم.

وی با اشاره به فعالیت‌های انجام گرفته در حوزه فضای سبز خاطرنشان کرد: اصلاح چمن پارک‌ها، بلوارهای اصلی و فرعی زیر نظر کارشناسان فضای سبز به نحو مطلوبی انجام شده است.

شهردار منطقه هشت گفت: برای مقابله با آفات، کار سمپاشی درختان و درختچه‌های سطح منطقه توسط چند اکیپ کارشناسی آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

مهندس یزدانی تصریح کرد: از شهروندان خواهشمندیم با توجه به سمپاشی درختان و درختچه‌های سطح منطقه، مراقب کودکان خود باشند تا به درختان تازه سمپاشی شده دست نزنند.

وی در ادامه به تداوم گلکاری تابستانه در سطح منطقه اشاره کرد و گفت: گونه‌های گیاهی مختلفی با در نظر گرفتن شرایط محیطی در حال کشت است که بزودی گل‌های این بوته‌ها تقدیم شهروندان خواهند شد.

مهندس یزدانی در پایان افزود: به منظور احیا و گسترش فضای سبز سطح منطقه هشت ، عملیات کاشت نهال در دستور کار این شهرداری قرار گرفته است.